V Novom Meste sme remizovali s AFC

Z Nového Mesta sme si priviezli jeden bod

Od začiatku sa hral opatrný futbal, v ktorom sa vyskytlo veľa chýb, faulov, voľných kopov a rohov. V 7. minúte priamy kop Mareka Gajdošíka bol vytečovaný na roh. V 27. minúte po rohu domácich sa v skrumáži dostal k lopte Halabrín a otvoril skóre. V 29. minúte Patrik Krčula vysunul Bryndziara a z jeho prihrávky trafil Gajdošík len brankára. V 34. minúte kopali domáci priamy kop z rohu šestnástky, no prudkú strelu na bránu odvrátil múr na roh. Po ňom výbornú strelu Tuku zneškodnil Ciesar. Následne po faule na Bryndziara kopal priamy kop Jánošík pod brvno, no brankár Igaz bravúrne vytlačil nad bránu. Na začiatku druhého polčasu mali výbornú šancu po rohu domáci, no Ciesar bol na mieste. Roh na opačnej bráne však už menil skóre, keď po nedorozumení domácich Jánošík presnou prízemnou strelou k tyči vyrovnal. V 57. minúte sa po peknom vysunutí Jancom dostal do pokutového územia Krčula, obohral dvoch protihráčov, no jeho strela skončila na brvne. V 70. minúte priamy kop Gajdošíka nedokázal Gašpar usmerniť do siete. O desať minút neskôr zákrok na Krčulu v pokutovom území domácich bol posúdený ako čistý. Z protiútoku Dias hlavičkoval do rúk Ciesara. Tesne pred koncom šiel do brejku Gajdošík, no Igaz mu úmysel vystihol včasným vybehnutím a v ďalšej šanci z 10 metrov trafil len obrancu tesne pred bránou.

AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – FK BELUŠA 1:1 /1:0/  góly : Jerguš Halabrín 27´- Peter Jánošík 47´/ŽK Tuka – Beňo/

AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM : Igaz – Koberčík, Múdry, Halabrín, Šimorka,Valík /Pavlovčík/, Buček /Jambor/, Tuka, Štefanka /Dias/, Živčic, Šebek /K/

FK BELUŠA : Ciesar – Schiszler, Jánošík, Beňo, Gajdošík , Gašpar, Bartoš /Janco/, Krčula, Hrenák /K/, Bryndziar, Derka