V Malackách sa body delili

So "žolíkmi" z Malaciek sme remizovali 1-1.

Zápas v Malackách sme začali aktívne a domácich sme si držali na dištanc. V 12. minúte zákrok Múdreho bol prísne posúdený ako faul a inkasoval zaň aj žltú kartu. No z priameho kopu kapitán domácich Škuta napokon nič nevyťažil. V 16. minúte sme domácich dostali pod tlak, hlavičku nášho  kapitána Hrenáka ale domáci brankár Havlík zneškodnil. V 20. minúte strela Škutu skončila tesne vedľa našej brány. V 21. minúte bol pred šestnástkou domácich faulovaný Biricz. Priamy kop zahral Holíček a hoci lopta skončila v sieti, gól neplatil pre údajný priestupok  našich hráčov v domácej šestnástke. Naďalej sme kontrolovali hru. Priamy kop po faule na Krčulu zahrával Gašpar, no domáci loptu tečovali na roh. Taká istá situácia nastala aj v 31. minúte s rovnakým výsledkom. V dobe nášho najväčšieho tlaku v 34. minúte sa dostal k lopte domáci Čech, vysunul Hala a jeho prudký center doklepol do našej brány Hermann a otvoril tak skóre zápasu – 1:0. Domáci po góle ožili a v 37. minúte nebezpečná strela Danka spoza šestnástky skončila na našej žrdi. V 41. minúte sa zaskvel Vangel pri zakončení domáceho Hala. V druhom polčase sme pokračovali v dobíjaní domácej brány. V 48. minúte ma veľkú šancu po priamom kope Holíčka Knižka, no nepodarilo sa mu pretlačiť loptu do domácej siete. Domáci hrozili z ojedinelých brejkov, no v zakončení boli veľmi nepresní. Ďalšie šance na gól postupne nevyužili Biricz, Knižka a Gašpar. Gól už visel na vlásku a dočkali sme sa ho v 72. minúte, keď Gašparov roh hlavičkou takmer z bránkovej čiary dopravil do siete Michal Hrenák. Ten v posledných štyroch zápasoch zakaždým skóroval, proti Seredi dokonca dvakrát. Po vyrovnaní sa obe mužstvá snažili skôr gól nedostať, ako dať a tak sa už skóre do konca zápasu nezmenilo. Za predvedenú hru sme si zaslúžil odviesť z Malaciek minimálne ten jeden bod.

FC – ŽOLÍK MALACKY – FK BELUŠA  1 – 1 /1:0/

Góly : 34´ Jozef Hermann – 72´ Michal Hrenák

ŽK : Čech, Černák, Foltýn – Knižka, Múdry

FC – ŽOLÍK MALACKY : Havlík – Čech, Ambra, Minka, Škuta /C/, Angelovič /Urban/, Carvalho /Karman/, Hermann /Macho/, Belošic, Halo /Foltýn/, Danek /Černák/. Tréner Marian Tóth

FK BELUŠA : Vangel – Knižka , Štefánek, Múdry, Beňo /Bryndziar/, Krčula, Gašpar /Floriš/, Holíček, Biricz /Bartoš/, Ďuriš /Kopilec/, Hrenák /C/. Tréner Dušan Kramlík

Rozhodovali : Miriama Bočková – Ján Lenický, Marek Farkaš