So sezónou sme sa rozlúčili víťazstvom v Podkoniciach

V tabuľke tretej ligy západ sme sa umiestnili na konečnom 4. mieste.

V Podkoniciach sme pokračovali vo výkonoch z posledných troch zápasov a ujali sme sa vedenia našim najlepším strelcom sezóny Marekom Gajdošíkom /15 gólov/ už v 9. minúte. Do polčasu ešte zvyšoval Branislav Ďuriš na 2:0 pre Belušu. Po polčase najskôr dostal hráč Podkoníc Turňa červenú kartu po druhej žltej karte a oslabil tak svoj tím. Kapitán domácich Ivan Očenáš ešte znížil na rozdiel gólu v 64 minúte, všetky nádeje na dobrý výsledok im však zobral náš kapitán Michal Hrenák v 76. minúte.

Napriek tomu, že sme v poslednom zápase v Podkoniciach vyhrali, nepodarilo sa nám skončiť na treťom mieste. Proti bola Sereď, ktorá doma porazila Inter Bratislava 4:1. Napriek tomu však jedno prvenstvo máme, pretože v sezóne 2022/23 sme strelili najviac gólov /61/ zo všetkých mužstiev III. ligy skupiny ZÁPAD.

FK PODKONICE – FK BELUŠA  1:3 /0:2/ góly : 64´Ivan Očenáš –  9´ Marek Gajdošík, 37´Branislav Ďuriš, 76´ Michal Hrenák /ŽK Kvietok, Turňa, Mózer – Beňo, Gašpar, ČK Turňa/

FK PODKONICE – Petrík /Mráz/ – Očenáš /C/, Turňa, Tonnhauser, Selecký /Čilík/, Kvietok, Melich, Patrnčiak, Mózer, Kostúr, Gabriš /Horváth/

FK BELUŠA – Vangel –  Schiszler, Jánošík , Beňo, Gajdošík, Gašpar /Kubiš/, Krčula, Bryndziar /Gáborík/, Hrenák/C/ , Ďuriš, Derka