Nad Galantou sme zvíťazili vysoko 5:1

V tabuľke tretej ligy západ sme sa posunuli na štvrté miesto.

Posledné domáce zápasy nám nevyšli podľa predstáv, preto sme sa do súpera pustili koncentrovane hneď od začiatku. Už v 12. minúte po vyvezení lopty Patrikom Krčulom a následnom centri Michala Hrenáka otvoril hlavou skóre Adam Gáborík. V 20. minúte po úniku Petra Bryndziara krásnou dorážkou zblízka pod brvno zvyšoval na 2:0 Marek Gajdošík. Už o necelé dve minúty po strele Petra Jánošíka doklepol do siete Adam Gáborík a upravil na 3:0. Ešte do prestávky zavŕšil výborný výkon Adam Gáborík svojim tretím gólom v zápase, keď po minele hosťujúceho stopéra dotlačil telom loptu do brány v 35. minúte. Dosiahol tak nevídaný hattrick v priebehu dvadsiatich troch minút. Do kabín sa tak išlo za stavu 4:0. Hneď po obrátke Marek Gajdošík strieľal svoj druhý gól, no strelecký zápis muzobral hosťujúci Mego v snahe vykopnúť loptu z brány ju napálil po brvno. V 55. minúte z ojedinelého útoku Galanty peknou strelou z hranice šestnástky skorigoval výsledok na 5:1 Nsumoh. Za zmienku stojí ešte výborná šanca hostí v 67. minúte, no Vangel bol pripravený. Domáci si vedomí náskoku ubrali plyn a hostia sa tiež už veľmi netlačili ešte zo zápasom niečo urobiť a tak sme sa tešili zo zaslúženého vysokého domáceho víťazstva.

FK BELUŠA – FC SLOVAN GALANTA 5:1 /4:0/  góly: 3 Adam Gáborík 12´, 22´a 35´, Marek Gajdošík 20´ – Kristián Mego vlastný 47´, Johnson Kalu Nsumoh 55´/ŽK Schiszler, Bryndziar – Dibala, Kiss/

FK BELUŠA : Vangel – Schiszler, Jánošík, Beňo, Gajdošík, Bryndziar, Gašpar, Krčula, Gáborík /Derka /, Hrenák /K//Kubiš/, Ďuriš

FC SLOVAN GALANTA : Németh – Vass
/Čiernik/, Horník, Hučko /K/, Gonzales, Mego, Dibala, Kiss /Rajt/, Olawale, Nsumoh, Horák /Repiský/