Galante sme doma podľahli najtesnejším rozdielom

S vicemajstrom minulého ročníka III. ligy sme odohrali smolný zápas. Už pred zápasom sa zranil Denis Knižka a musel za neho nastúpiť ešte nie úplne fit na celý zápas Roman Holíček. V piatej minúte sa zranil náš kapitán Michal Hrenák a hoci sa to snažil ešte rozbehať, v deviatej minúte musel predčasne striedať. Jediný gól padol z ofsajdom zaváňajúcej situácie, keď do domácej brány poľahky skóroval hosťujúci Viktor Radványi.  Po tomto momente sme sa snažili čo najskôr vyrovnať, no dnes to nebol náš zápas. Najväčšie naše šance prišli v poslednej desaťminútovke, výsledkom čoho bola len nastrelená vlastná žrď hosťujúcim hráčom a Patrik Schiszler po strele Romana Gašpara v páde z blízka prestrelil hosťujúcu bránu.  Zápas bol veľmi nervózny, ku čomu prispela aj trojica rozhodcov nepresnými rozhodnutiami a udeľovaním nezmyselných žltých kariet.

FK BELUŠA – FC SLOVAN GALANTA  0:1 /0:1/ 31´ Viktor Radványi

FK BELUŠA : Ciesar – Schiszler, Jánošík, Múdry, Krčula , Gašpar, Holíček /Kubiš/, Gajdošík , Ďuriš /Porubčan/, Hrenák/C//Bartoš/, Gáborík

FC  SLOVAN GALANTA : Németh – Cehula, Horník, Hučko /C/, Mego, Sedláček, Dibala /Kemakolam/, Vass /Takács/, Gonzales /Solotruk/, Horák /Rajt/, Radványi /Kočík/

Žlté karty : Schiszler, Jánošík, Gašpar Holíček – Németh, Horník, Sedláček, Vass