Domáce víťazstvo prišlo v nadstavenom čase

Do Beluše prišiel súper, ktorý  vzbudzoval rešpekt, pretože v ostatných štyroch zápasoch získal osem bodov za dve výhry a dve remízy. Zápas bol zaujímavý a dramatický až do úplného konca. Začal sa prísnymi verdiktmi hlavného rozhodcu, keď v 5. minúte udelil dve žlté karty, po jednej na každej strane.  V 6. minúte vyslal prvú strelu na bránu  hostí Kopilec. V 11. minúte hlavička Gašpara letela nad ich bránu. Dvakrát sa nepresadil Krčula, keď prvá strela po rýchlom útoku v 18. minúte šla tesne vedľa a druhú o dve minúty vytlačil brankár Krátky s námahou na roh. Najväčšiu šancu prvého polčasu však mali hostia, keď ich najrýchlejší hráč Rák šiel od polovice ihriska sám na domáceho Ciesara, no ten fantasticky zachránil. Rák mal šancu aj na začiatku druhého polčasu, ale jeho strela šla nad našu bránu. V 66. minúte bol veľmi prísne odpískaný faul našej obrane ktorý v 67. minúte premenil na vedúci gól hostí striedajúci Antl presnou hlavičkou z bezprostrednej blízkosti brány. V 71. minúte strela Biricza smerovala presne do stredu brány a v 73. minúte hlavičkoval Gašpar nad. Domáci sa viac tlačili do zakončenia, čoho výsledkom bol vyrovnávajúci gól Denisa Knižku. Ten v 81. minúte zo skrumáže pretlačil loptu do hosťujúcej siete. V 85. minúte sa na ihrisko dostal mladý Peter Vričan a tesne po príchode sa dostal do šance, no v poslednom okamihu mu vložil do strely nohu obranca hostí. V 90. minúte bol pri zrode akcie, ktorá nám priniesla tri body po krásnej strele Patrika Krčulu z veľmi ostrého uhla. Týmto víťazstvom sme síce v tabuľke neposkočili vyššie, ale dostali sme sa na dostrel mužstvám nad nami.

FK BELUŠA – TJ DRUŽSTEVNÍK VEĽKÉ LUDINCE 2 : 1 /0:0/

Góly : 81´ Denis Knižka, 90´ Patrik Krčula – 67´ Martin Antl

ŽK : Štefánek, Hrenák – Rédeky, Antl

FK BELUŠA : Ciesar – Knižka, Štefánek, Holíček, Krčula,  Gašpar, Kopilec /Vričan/, Bryndziar /Bartoš/, Floriš, Biricz, Hrenák /C/. Tréner Dušan Kramlík