Domáca prehra so Sereďou

Po nepremenených šancách sme doma prehrali s ŠKF 2-4.

Súper nás zaskočil veľkou aktivitou hneď od začiatku stretnutia, výsledkom čoho bol pokutový kop za faul v jeho prospech, ktorý bezpečne premenil na vedúci gól Mpofu. V 12. min. si pohral s našou obranou aj brankárom hosťujúci Janso, ktorý bez problémov skóroval na 0:2. V 16. min. Krčula mieril tesne vedľa hosťujúcej brány. V 21. min. sme sa už aj my dočkali gólu, keď kapitán Michal Hrenák z blízka prestrelil brankára hostí Znamenáka. V 30. min. technická strela z priameho kopu Krčulu letela opäť tesne vedľa brány. V 35. min. biliard hostí pred našou bránou neskončil gólom a z následného protiútoku Michal Hrenák svojim druhým gólom po centri Krčulu hlavou vyrovnal na 2:2. V nadstavenom čase prvého polčasu sme nedokázali odkopnú loptu zo šestnástky, čo využil kapitán hostí Lukáš Remeň na polčasové vedenie 2:3. V druhom polčase sme sa snažili čo najskôr vyrovnať, mali sme územnú prevahu, ale dve vyložené šance našich útočníkov zázračne zlikvidoval hosťujúci brankár Znamenák. Tesne pred koncom zápasu skóroval hosťujúci Vantruba a spečatil tak víťazstvo hostí na 2:4. Nasledujúce dve kolá hráme vonku v Malackách a v Častkovciach, na domácej tráve sa predstavíme až 28. apríla 2024 o 16,30 hodine v zápase proti TJ Družstevník Veľké Ludince.

FK BELUŠA – ŠKF SEREĎ 2 : 4 /2:3/

Góly : 21´a 36´ Michal Hrenák – 8´Njabulo Mpofu, 13´Oliver Janso, 45´Lukáš Remeň, 84´Tomáš Vantruba

ŽK : Štefánek, Gašpar – Juriš, Vantruba

FK BELUŠA : Vangel – Beňo, Štefánek, Múdry, Bryndziar /Bartoš/, Knižka /Kopilec/, Ďuriš /Gašpar/, Biricz, Holíček, Krčula, Hrenák /C/

ŠKF SEREĎ : Znamenák – Janso, Stareček, Juriš, Pénzeš /Sčasný/, Šmatlák /Javor/, Vantruba, Mpofu, Buchel, Remeň /C/, Budinský /Khaletskyi/

Rozhodovali : Richard Šafárik – Lukáš Tománek, Miroslava Obertová