Domáca bezgólová remíza s Častkovcami

Body s Častkovcami sme si podelili.

V súboji mužstiev, ktoré nemajú body na rozdávanie sa zrodila bezgólová remíza. V prvom polčase sa hral taktický futbal s minimom šancí na oboch stranách. V 20. minúte sa vyznamenal hosťujúci brankár Kišac, ktorý kryl dve po sebe idúce strely z bezprostrednej blízkosti. V 48. minúte Gáborík po dlhom šprinte z polovice ihriska pekne po zemi prihral Kopilcovi, no tomu v poslednej chvíli zabránil v strele hosťujúci obranca. V 50. minúte po rohu hlavičkoval tesne vedľa brány Holíček. V 55. minúte vo vyloženej šanci prestrelil z piatich metrov bránu Knižka. V 66. minúte z priameho kopu zo sedemnástich metrov hostia nebezpečne vystrelili, no Ciesar  bol na mieste. Zápas s pribúdajúcim časom gradoval a vyložené šance pribúdali na oboch stranách,  oveľa viacej ich však mali domáci. Po príchode na ihrisko unikal Ďuriš, na hranici šestnástky bol hosťujúcim obrancom stiahnutý na zem, zostalo to však bez odozvy rozhodcov. Štyri minúty pred koncom sa už hostia tešili z gólu, no radosť im pokazil výborný Ciesar.  V posledných minútach zápasu domáci z vyložených šancí len triafali hosťujúceho brankára, alebo ich strely končili tesne vedľa brány.

FK BELUŠA – OK ČASTKOVCE  0:0

FK BELUŠA : Ciesar – Schiszler, Jánošík /C/, Múdry, Kopilec /Bartoš/, Gašpar, Holíček , Gajdošík , Knižka, Hrenák /Ďuriš/, Gáborík

OK ČASTKOVCE : Kišac – Valo, Halás /C/, Lichner /Minaroviech/, Laurinec, Žákech /Novotný/, Sládek, Petráš, Šebek, Martišiak /Fako/, Majkút /Machara/

Žlté karty : Kopilec, Jánošík, Holíček – Laurinec, Halás