Delegát: Gróf

Diváci

Počet: 550

KOMENTÁR:
Po Slovane, Trnave, Zlatých Moravciach a Dunajskej Strede sme v Beluši privítali ďalšieho účastníka našej najvyššej súťaže. Tentokrát na náš štadión pricestovalo mužstvo spod hradu Matúša Čáka – AS Trenčín. Hostia začali aktívne a už v 4. minúte viedli, keď sa presadil strelou spoza pokutového územia Hollý 0-1. Trenčania pokračovali v nátlakovej hre a po zakončení Bainoviča z diaľky AS zvýšilo po štvrťhodine hry už na 2-0. O prvý vzruch na slušne zaplnenej tribúne sa postaral Gajdošík, no jeho pád v 16ke rozhodca neposúdil ako penaltový. Súper aj naďalej kontroloval hru a do tretice sa presadil po zakončení z diaľky, Vangela ranou z 20tich metrov prekonal Kmeť 0-3.
Do druhého dejstva domáci nastúpili so štyrmi zmenami a so snahou streliť kontaktný gól. Ten mohol prísť po hrubej chybe v defenzíve hostí, ale Gajdošík v gólovke neznížil. Nedáš-dostaneš platilo na druhej strane, keď sa o minútu neskôr zapísal do streleckej listiny Ďuriška 0-4. Po štvrtom góle hostí tempo hry upadlo, no domáci hráči sa naďalej snažil streliť aspoň čestný gól. Opäť to mohol byť Gajdošík, avšak tentokrát skvele zakročil brankár Vozinha. Pri pokuse o následnú dorážku skončil Hrenák na zemi, ale rozhodca penaltu pre Belušu neodpískal. Trenčín pred viac ako 500 divákmi potvrdil úlohu favorita a teší sa z postupu do ďalšieho kola.