Smolná prehra so Sereďou

Bývalý Fortunaligista pricestoval do Beluše s novým trénerom, Eduarda Pagáča na lavičke vymenil Miroslav Greguška. Prvú strelu na bránu Serede vyslal Patrik Krčula v 7. minúte. V 27. minúte to na opačne strane skúšal Mpofu. Strela domáceho Ďuriša v 32. minúte letela nad bránu. Prvú strelu do priestoru brány vyslal hosťujúci Klačman až v 35. minúte, no Vangel bol pozorný. V 38. minúte priamy kop Gajdošíka letel opäť nad bránu. V druhom polčase výbornú strelu Šimona Bartoša brankár Yakubu s námahou vytlačil na rohový kop. O pár minút sa na bránu hostí rútil Michal Hrenák, no lopta smerujúca do brány na nerovnosti terénu nadskočila a zmenila smer tesne mimo brány. Prenikajúceho Adama Gáboríka pred šestnástkou aj za cenu žltej karty zastavil Buchel. Z následného priameho rohu lopta Yakubovi vypadla z rúk a od Mpofuho smerovala do brány, no Yakubu ju stačil zachytiť pred bránkovou čiarou. V 62. minúte po chybe domácich Vangel zabránil istému gólu. Hra sa zrýchlila a prelievala sa z jednej strany na druhú. Z diaľky to ešte vyskúšal Patrik Krčula, no Yakubu bol pozorný. V súboji susedov z popredia tabuľky boli nakoniec šťastnejší hráči Serede, ktorým sa podarilo v 87. minúte striedajúcim Samuelom Bohušom strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď zo šestnástky prehodil Vangela.

FK BELUŠA – ŠKF SEREĎ 0:1 /0:0/ gól: Samuel Bohuš 87´   /ŽK Gašpar – Janso, Klačman, Buchel/

FK BELUŠA : Vangel – Schiszler, Jánošík, Beňo, Gajdošík /Bryndziar/, Gašpar, Bartoš, Krčula, Gáborík /Janco/, Hrenák /K/, Ďuriš /Hunana/

ŠKF SEREĎ : Yakubu – Kovchar, Remeň, Hladik /K/, Janso, Klačman /Mikeš/, Michalička /Sklenár/, Vantruba /Púchlo/, Kemakolam /Dedok/, Buchel /Bohuš/, Mpofu