Delegát: Sluk

Diváci

Počet: 250

KOMENTÁR:
V Beluši sa hral v prvej polhodine opatrný futbal s minimom šancí na oboch stranách. V závere polčasu domáci zvýšili aktivitu a vytvorili si aj gólové príležitosti. Skóre stretnutia mohol otvoriť Gáborík, ale jeho hlavička z dobrej pozície minula bránu. V podobnej situácii sa ocitol následne aj Schiszler, no ani on hlavou Danihela neprekonal. Aj po zmene strán pokračovala mierna domáca prevaha, Beluša bola nebezpečná najmä po útokoch z ľavej strany. O osude stretnutia však rozhodla až posledná 20-minútovka. V 71.minúte hlavný rozhodca zákrok Dolána na Hrenáka neposúdil ako penaltový. Na druhej strane sa však o pár minút neskôr po kontakte Chudého so Škreptákom pokutový kop pískal. Domáci golman smer zakončenia Špaka síce vystihol, ale gólu na 0-1 nezabránil. V záverečnom nápore nevyužili svoje šance Ďuriš, Holíček ani Derka a Beluša si tak pripisuje vôbec prvú domácu stratu bodov v sezóne.