Delegát: Cuninka

Diváci

Počet: 300

KOMENTÁR:
Zápas popredných tímov mal od úvodných minút vysoké tempo. Prvý sa do šance dostal Zelenay, keď ho vysunul Sládek. Prvým dotykom sa však dostal z dobrého uhla a minul bránu. Domáci boli aktívnejší, no gól padol na opačnej strane. V 29. min Ďuriš priťukol v šestnástke Krčulovi, ktorý loptu síce netrafil ideálne, ale dokázal prelobovať Kišaca a bolo 0:1. V závere polčasu sa po hlavičkovom súboji nešťastne zranil Minaroviech, pre ktorého prišla sanitka. V 51. minúte po kombinačnej akcii a prihrávke z krídelného priestoru pridal na 0:2 Knižka. Domáci pridali na obrátkach. V 68. min dostal Sládek loptu do behu a znížil na 1:2. O päť minút chyboval Jirka a Gajdošík v súboji zoči-voči Kišacovi uspel strelou k tyči – 1:3. Nádej na bodový zisk Častkovciam vlial v 78. min striedajúci Fako, ktorý poslal odrazenú loptu do siete – 2:3. V závere pri hre vabank Častkovce inkasovali. Gajdošík sa otočil na šestnástke a presne umiestnenou strelou upokojil Belušu – 2:4. V kvalitnom zápase zvíťazili hostia, ktorí dokázali využiť na rozdiel od domácich šance a dokázali byť dôraznejší v rozhodujúcich momentoch.
Zdroj: mypovazska.sme.sk