Muži v Ludinciach nebodovali

Kosťukevič – Sobolevskyj, Tóth (84. Rédeky),

Baláž, Janek (46. Lunin), Domasta, Sabo

(89. Dibusz), Pánsky, Horniak (89. Šabík),

Orávik, Šoky (72. Baranovič)

Chudý – Beňo, Jánošík, Schiszler,

Janček (67. Bartoš), Holíček, Knižka (82. Derka),

Gašpar (46. Gáborík), Gajdošík (46. Ďuriš)

Hrenák, Krčula

Rozhodcovia

Rozhodcovia: Parilák, Dubravec, Tramita

Delegát: Cuninka

Diváci

Počet: 200

KOMENTÁR:
V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal v podaní dvoch vyspelých celkov. Krátko po polhodine hry šli do vedenia domáci, keď sa po trestnom kope a odrazenej lopte presadil hlavou Sobolevskyj. Aj po zmene strán sa hralo vo svižnom tempe. Hostia vyrovnali z pokutového kopu, ale domácich to vôbec nevyviedlo z miery. Zapli na vyššie obrátky a prišli góly Šokyho a Saba, ktoré vliali pokoj na domáce kopačky. Hostia sa snažili, ale domáci už boli na koni a veľa im toho nedovolili. Zaslúžené víťazstvo V. Ludiniec pečatil už v nadstavenom čase z trestného kopu Orávik.
zdroj: mypovazska.sme.sk

PO ZÁPASE – DUŠAN KRAMLÍK:
Dnes sme nezvládli zápas, ktorý sme chceli vyhrať. Musím však uznať, že sme ho prehrali zaslúžene. V našej hre absentovali presne tie veci, ktoré nám minulý týždeň priniesli víťazstvo. Bez emócií, nasadenia a disciplíny sa zápasy v tejto súťaži budú vyhrávať len veľmi ťažko. Inkasovali sme tri góly po štandardných situáciách, na ktoré sme pred zápasom hráčov upozorňovali. Verím, že táto prehra bude správnym impulzom do ďalších zápasov.

Miňo Hrubo, 16.08.2022