Rozhodcovia: Bláha, Borsányi, Štepanovský

Delegát: Špila

Diváci

Počet: 200

KOMENTÁR:
Beluša nastúpila do zápasu bez Gašpara a Gáboríka, ktorí sa v poslednom zápase v Častkovciach zranili. V 8. minúte zastavil Vavro v šestnástke nedovolene Krčulu a Holíček z bieleho bodu otvoril skóre 1-0. V 17. minúte mohli domáci navýšiť vedenie, ale závar v pokutovom území súpera nikto nepotrestal, pričom Ďuriš nastrelil loptu do brvna. Hostia zvýšili aktivitu a po slabom dôraze v belušskej defenzíve vyrovnal Vondryska 1-1. V 31. minúte Iseniho priamy kop vyrazil Vangel len pred osamoteného Vondrysku, ktorý v priebehu šiestich minút otočil skóre 1-2. Cez prestávku domáci tréner prestriedal, na ihrisko sa dostali Janček s Derkom. Beluša sa snažila vyrovnať, ale do šancí sa dostávala len sporadicky. V 62. minúte v pokutovom území Neušel v sklze odstavil od lopty Krčulu a Holíček po veľmi prísnej penalte svojim druhým gólom vyrovnal na 2-2. Do konca zápasu už diváci gól na ťažkom teréne nevideli, pričom domácim nepomohla ani krátka presilovka po červenej karte Jackuliaka. Beluša si tak pripísala prvú remízu v novom ročníku, no s bodom vzhľadom na priebeh stretnutia môže byť spokojná.