Rozhodcovia: Švolík, Krivošík M., Krivošík S.

Delegát: Likavský

Diváci

Počet: 250

KOMENTÁR:
Úvod zápasu poznačil nepríjemný stret domáceho Bryndziara s hosťujúcim Obertom, po ktorom obaja hráči boli nútene striedaní. Obert dokonca musel ísť do nemocnice. V 11. minúte brankár Vangel zastavil nedovolene unikajúceho Gaža mimo pokutového územia, začo videl červenú kartu. Z ihriska zišiel Gajdošík a do brány išiel Ciesar, ktorý prakticky z prvej strely inkasoval z priameho kopu od Mészárosa 0-1. Domácimi to nezatriaslo a po aktivite v 23. minúte vyrovnal z dorážky Holíček 1-1. Beluša bola lepším mužstvom aj o desiatich a na ihrisku dominovala. V 57. minúte im bol za aktivitu odmenou gól kapitána Hrenáka, ktorý namieril presne spoza šestnástky. Do dvojgólového vedenia mohli Belušu po Krčulovej aktivite poslať Gašpar aj Hrenák, ale Nevolný podržal svoj tím. O konečnú podobu skóre 3-1 sa postaral Jánošík, ktorý hlavičkou  usmernil do brány Gašparov center po rohovom kope. Najbližšie A-mužstvo pocestuje do Veľkých Ludiniec,