Delegát: Šípoš

Diváci

Počet: 250

KOMENTÁR:
Beluša nastúpila na piaty zápas v priebehu dvoch týždňov. Domáci hráči v zápase s Kalnou nad Hronom hýrili aktivitou. Hrenák v rýchlom protiútoku z ťažkého uhla zakončiť nedokázal a o minútu neskôr držanie toho istého hráča v pokutovom území rozhodkyňa ako nedovolené neposúdila. V 10.minúte sa po Gašparovom centri dostal k odrazenej lopte Ďuriš a z tesnej blízkosti otvoril skóre 1-0. V 25.minúte bol v pokutovom území faulovaný Gáborík, no penalta sa ani tentokrát nepískala. Po polhodine hry už ukazovateľ skóre signalizoval domáce vedenie 2-0, strelecky sa presadil aj so šťastím Gašpar. Vylúčením zaváňajúci stret unikajúceho Hrenáka s brankárom hostí rozhodkyňa na pokyn asistenta prekvapivo vyhodnotila ako simulovanie nášho kapitána. Zverenci Dušana Kramlíka v aktívnej hre pokračovali aj po prestávke. V 55.minúte sa po Jánošikovej hlavičke dostal k lopte Ďuriš a z otočky pridal svoj druhý gól v zápase 3-0. Po rohovom kope sa najlepšie v 16ke zorientoval Schiszler a bolo 4-0. V závere mohol navýšiť vedenie Gáborík, ale jeho zakončenie mierilo nad. Beluša si tak po výhre 6-0 vo Vrakuni pripisuje ďalšie vysoké víťazstvo bez inkasovaného gólu.