Informácie k zápasu: FK Beluša – AS Trenčín

Prehľad všetkých užitočných informácií v súvislosti s pohárovým zápasom

• Vstupenky sa budú predávať pred zápasom na vstupnej bráne štadióna FK Beluša od 14:00 hod. do konca prvého polčasu. Cena vstupenky je jednotná: 5 €. Deti do 12 rokov majú vstup ZDARMA s doprovodom dospelej osoby s platnou vstupenkou na zápas. Lístok je bez nároku na sedenie, po zaplnení tribúny bude možné stáť za oboma bránami. Zakúpiť si budete môcť aj pamätný zápasový šál FK Beluša – AS Trenčín v cene 10 €.
  • Upozorňujeme všetkých fanúšikov, že počas pohárového zápasu NEBUDE možné parkovať v areáli FK Beluša. Odporúčame predovšetkým Belušanom prísť na zápas peši, pretože do areálu NEBUDE možné vstúpiť ani s bicyklom. V okolí štadióna je len limitovaný počet parkovacích miest, preto odporúčame nechať svoje auto pri ceste medzi podjazdom a firmou Koval, prípadne parkovisko BALTYRE.
  • Do areálu FK Beluša si fanúšikovia nemôžu so sebou brať žiadne fľaše s tekutinou. Občerstvenie je v areáli zabezpečené. Upozorňujeme na zákaz vstupu so zbraňami a nebezpečnými predmetmi. Všetci návštevníci pri vstupe absolvujú bezpečnostnú kontrolu, pri ktorej im nebezpečné predmety budú odobraté.
  • Vzhľadom na fakt, že na vstupe budú prebiehať bezpečnostné kontroly, odporúčame fanúšikom prísť na zápas v dostatočnom predstihu. Brány štadióna sa otvoria o 14:30 hodine. Pri vstupe na štadión, ale aj počas zápasu je potrebné sa riadiť pokynmi SBS a usporiadateľov
  • Nevyhadzujte lístky, pretože cez prestávku pohárového zápasu sa bude žrebovať tombola. V hre sú zaujimavé klubové suveníry. Držíme palce!
  • Tí, ktorí ste sa nemohli dostať na štadión, tak zápas môžete sledovať NAŽIVO vďaka internetovej televízii Huste.tv  Stretnutie 3.kola Slovnaft Cup-u proti AS Trenčín začína o 16:00hod. BELUŠA DO TOHO! 💙💪 ODKAZ: https://huste.joj.sk/live
 Miňo Hrubo, 13.09.2022