Dohrávku s Račou sme zvládli víťazne

Minuloročného druholigistu sme zdolali 2-0

Dohrávaný zápas prvého kola s minuloročným druholigistom sme zvládli na výbornú a zaslúžene sme si do tabuľky pripísali tri body. Skóre otvoril v 21 minúte po faule na Adama Gáboríka v šestnástke z penalty Marek Gajdošík. V 35. minúte po rýchlej akcii uzavrel skóre zápasu peknou strelou Branislav Ďuriš. V druhom polčase sa Rača snažila vyrovnať, ale všetky akcie končili u výborného Ciesara, ktorý si v druhom zápase po sebe udržal čisté konto. Domáci hrozili z rýchlych protiútokov a najkrajší moment prišiel v 87. minúte, keď striedajúci Roman Holíček krásnou strelou z 20-tich metrov opečiatkoval pravú žrď hosťujúceho brankára. Takýto výkon našich hráčov je najlepšou pozvánkou na ďalší zápas, ktorý odohráme už v nedeľu 3.9.2023 o 16,00 hodine proti FC Slovan Galanta.

FK BELUŠA – FK RAČA BRATISLAVA  2:0 /2:0/ 21´ Marek Gajdošík p.k., 35´ Branislav Ďuriš

FK BELUŠA : Ciesar – Schiszler, Jánošík, Múdry, Krčula , Gašpar, Knižka, Gajdošík , Ďuriš /Holíček/, Hrenák/C/, Gáborík /Bartoš/

FK RAČA BRATISLAVA : Milošovič – Kňažek /Trusina/, Chidiebere /Hargaš/, Kolarik /Fule/, Sokol/C/, Kochan /Balog/, Štefanka, Jeník, Maco /Keszocze/, Hlushko, Bellás

Žlté karty : Ďuriš, Krčula, Gašpar – Kňažek, Balog, Sokol, Štefenka, Bellás,

Rozhodcovia : Matej, Melicher, Verdžák