Beluša v priamom súboji o druhú priečku neuspela, keď prehrala v Ladcoch 2-0.

TJ Tatran Cementáreň Ladce 2-0 TJ Kovo Beluša
    43. Maroš Slávik
  červené 63. Peter Štefún (2ŽK)
Adamec - Češko, Bielik, Petráš (C), Jesenský, Prekop, Gavlák, Adamec, Bratina, Tesárik, Koyš     Fojtík - Kačenka (44. Rúček), Bednár (C), Mičuda (44. Štefúnová), Kujaník, Masár, Synák, Štefún, Slávik (54. Zbínová), Chlebanová, Kucharíková
Meluch

Domáci začali len s desiatimi hráčmi, až v priebehu zápasu prišiel doplniť základnú zostavu jedenásty. Ladce sa ujali vedenia v 19.minúte, keď Adamec krásnou strelou nedal Fojtíkovi šancu 1-0. V druhom polčase sa Bratina pekne uvoľnil a zvýšil na 2-0 pre Tatran. Zápas bol veľmi nervózny, k čomu nepomáhal ani rozhodca svojimi verdiktmi. Štefún z penalty trafil len do brvna a o pár minút neskôr sa už porúčal predčasne pod sprchy, keď videl druhú žltú kartu v zápase. Domáci si záver ustrážili a tešia sa z druhej priečky v štvrtej lige.