Žiaci s cenným víťazstvom proti Novej Dubnici

Beluša si odnáša z Novej Dubnice tri body po výhre 2-3.

26. Daniel Rybanský
Súpisky
Szabo J. (C) - Tomanička, Šimko, Mrázek, Szabo M., Molnár, Hajdina, Jordán, Jandušík, Záhorský, Horník, Kaštíl, Boleček, Janderla, Chovanec, Bartoš, Vojtech   Janeková - Belobrad, Staňová, Chlebanová L., Kujaník, Maček, Kačenka, Lamačka (C), Rybanský, Synák, Pavlac, Turza, Kačmarik, Veliký
Komorník

Zápas začala lepšie Beluša, keď sa v 15. a 20.minúte presadil kapitán Patrik Lamačka. Domáca odpoveď, ale nenechala na seba dlho čakať a v 24.minúte znížil Šimko 1-2. Beluša odpovedala rovnako v priebehu pár minút a po góle Rybanského bol opäť rozdiel dvojgólový. Gólostroj v Novej Dubnici neskončil a v 28.minúte vsietil kontaktný gól Molnár 2-3. V druhom polčase už gól nepadol, a tak si Beluša odnáša z Novej Dubnice cenné víťazstvo.