77. Jana Maslová
    79. Jana Maslová
Janeková - Saganová, Živčicová (37. Žilíneková), Šulíková, Chlebanová, Poništová, Svrčková, Zbínová, Joríková (75. Križáková), Štefancová, Musilová (C)     Holubčíková - Vajdiarová (68. Pavolková), Maslová, Bruníková (C), Múdra, Kenderová (62 Loneková), Bocková, Mastráková, Čierniková, Krivačková, Kubernátová (46. Vranová)
Opatovský

Maslová v priamom súboji s Janekovou neuspela a na druhej strane sa po Živčicovej aktivite k zakončeniu Svrčková nedostala. O pár minút neskôr Maslová unikla všetkým domácim hráčkam, ale v gólovke minula Janekovej bránu. V 6.minúte sa už skóre menilo, keď si Vajdiarová položila Janekovú a do odkrytej brány otvorila strelecký účet zápasu 0-1. Po šanci Maslovej sa odrazená lopta dostala ku Kubernátovej a bolo 0-2. Po polhodine hry už bol rozdiel trojgólový, keď sa Maslovej podarilo prehodiť domácu brankárku. Beluša na súpera nestačila najmä rýchlostne, to potvrdil aj gólový moment z 34.minúte, keď Vajdiarová nechala za sebou domácu defenzívu a do odkrytej brány zvýšila na 0-4. Mastrákovej strela z diaľky prekvapila Janekovú 0-5 a poltuctové polčasové vedenie podčiarkla v 42.minúte Maslová. Bruníkovej strela zo 65.minúte mala gólové parametre 0-7. Maslovej lob skončil na brvne, ale o pár minút sa už tešila z hetriku, keď sa peknej prihrávke presadila prízemnou strelou. O bodku za nevydareným zápasom domácich sa postarala najlepšia hráčka zápasu – Maslová, ktorá štvrtým gólom uzavrela na konečných 0-9.