... Program prípravných zápasov mužov: 11.7.2020 (SOBOTA) o 11:00 hod. (v T. Stankovciach) TRENČIANSKE STANKOVCE - BELUŠA ... 15.7.2020 (STREDA) o 17:00 hod. (v Nemšovej) KVAŠOV - BELUŠA ... 25.7.2020 (SOBOTA) o ??:?? hod. (v Púchove) PÚCHOV - BELUŠA...

59. Natália Pohorelcová

Kršáková – Chlebanová I., Chlebanová L., Živčicová (84. Veselá), Gurínová (C), Čviriková, Majtényiová, Svrčková, Adamíková, Staňová, Galková (82. Žiačková)

Zvaková – Uríková (84. Cupanová), Kapráliková (C), Kyselová, Martincová, Pohorelcová, Sirvoňová, Miháliková, Juríková, Lenčéšová, Hozáková

Hrenák, Meluch

Ako prvé sa z gólu tešili futbalistky Považskej Bystrice. V 14.minúte sa po Majtényiovej strate dostala do šance Miháliková, ktorá za pomoci konštrukcie prekonala domácu brankárku 0-1. Aj druhý gól padol po nedôslednosti domácich hráčok. Po ľahkej strate Čvirikovej zaskočila Kršákovú strela z diaľky v podaní Hozákovej 0-2. Beluši sa podarilo znížiť v 26.minúte, keď prudká strela Živčicovej prepálila Zvakovej rukavice 1-2.
Po zmene strán padali góly už len do domácej siete. V 47.minúte zaváhala v obrane Majtényiová a Juríková zvýšila už na 1-3 pre MŠK. O konečnú podobu skóre 1-4 sa postarala ex-belušanka Pohorelcová, ktorá sa presadila po nakopnutej lopte za obranu.