Ženy podľahli Bánovciam rozdielom triedy 4-1.

ŽFK Bánovce nad Bebravou 4-1 TJ Kovo Beluša
44. Griačová Nikola
62. Griačová Nikola
Bírešová - Škvareninová, Igazová, Striežencová (67. Filová), Flimelová, Kluvancová, Griačová, Poláčeková (55. Hrabalová), Beňadiková, Domčeková, Jakubíková   Kršáková - Juríková, Tretiaková, Smatanová, Chlebanová, Hantáková, Vraníková, Porubanová, Šulíková, Živčicová, Onhajzerová
Bezák

Ženy pricestovali do Bánoviec nad Bebravou bez možnosti striedania. Skóre stretnutia otvorila domáca Griačová v 17.minúte. Kršáková inkasovala druhý gól v 32.minúte, keď ju prekonala Jakubíková. Záver prvého dejstva Beluši nevyšiel a v 44.minúte už bolo 3-0, keď naše hráčky neustrážili už dvojgólovú Griačovú.

V druhom polčase zavŕšila Griačová svoj hetrik. V 67.minúte sa dočkala gólu aj Beluša, Bírešovú prekonala Vrániková. Na štadióne v nasledujúcom priebehu diváci gól nevideli, a tak si domáce hráčky pripisujú ďaľšie tri body.