Rozdielom štyroch gólov pokorili doma Bánovce Belušu.

ŽFK v Bánovciach nad Bebravou 5-1 TJ Kovo Beluša
42. Michaela Igazová
74. Petra Ďuráčiová
Pavlíčková - Ďuráčiová, Beňadiková (C), Flimelová (79. Streicherová), Igazová, Kluvancová, Poláčeková, Jakubíková, Filová, Hrabalová, Domčeková   Kršáková - Juríková, Porubanová (C), Živčicová, Vraníková E., Šulíková, Vraníková V., Kalusová, Hantáková (74. Zbínová), Tomčanyová, Chlebanová
Patrovič, Buranský

V zápase, ktoré hostili Bánovce nad Bebravou, živili naše ženy nádej na bodový zisk len do 25. minúty. Po presnom zásahu Poláčekovej pridala tá istá hráčka ešte jeden v 37. minúte a do polčasu sa roztrhlo vrece s gólmi - naše hráčky išli do šatní so sklonenými hlavami za stavu 4-0.

Iskierku nádeje po zmene strán vykresala svojim gólom, kto iný, než Živčicová. Posledný kliniec do rakvy ale zatĺkla v 74. minúte "exbelušanka" Ďuráčiová, ktorá obliekala dres Beluše 1 a pol roka počas hosťovaní z Trenčianskych Teplíc, momentálne ale hosťuje nad Bebravou.

Belušanky tak prehrali na pôde ŽFK v Bánovciach nad Bebravou pomerom 5-1.