83. Michaela Horváthová
88. Michaela Horváthová
Bátkyová - Horváthová, Repková (46. Laudová), Laginová (56. Kendralová), Šišková, Mišejová, Harušťáková, Gabrišová (71. Majdánová), Kupková (56. Lišková), Petrúšková (C), Gomulecová   Kršáková - Juríková, Porubanová (C), Živčicová, Vraníková, Šulíková, Vraníková, Kalusová (56. Zbínová), Tomčanyová (71. Rumanková), Chlebanová, Saganová
Šamaj

Ženy pokračujú v nevýraznej jari a z 5-tich stretnutí ich naďalej hreje pri srdci jedine úvodný bod nadobudnutý v domácom stretnutí so Bzinami. V nedeľu v Trenčíne dostali od domáceho AS veľkú facku. Polčasových 3-0 síce zmiernila v 49. minúte Vraníková, domáci ale v závere udreli ešte 5-krát, Horváthová si pripísala čistý hetrik a Beluša cestovala domov s 8-mimi gólmi v batožinovom priestore.