Pohárový premožiteľ žien zvíťazil v Beluši aj v ligovom duely.

(1-2)

15. Vraníková Erika

26. Benková Dominika
    42. Majtényiová Jana
    80. Minichová Roderika
Kršáková - Saganová, Vraníková V, Vraníková E., Chlebanová, Šuliková, Porubanová (C), Juríková, Škrtelová (76. Richtáriková), Rýdza (28. Hantáková), Zbínová (55. Pavlacová)   Hanusová - Drexlerová V. (C), Drexlerová I., Borčinová, Majtényiová, Šílová (72. Žúburová), Minichová, Kleinová (82. Nechalová), Tipulová, Zábojníková (79. Černušková), Benková (82. Kováčová)
Hrenák

Beluša sa v jednom mesiaci stretla už druhý krát s rovnakým súperom a opäť na domácej pôde. Ženy chceli oplatiť súperkam vyradenie z pohára a v 15.minúte po nevydarenom odkope hostiek skončila lopta v sieti od kopačky Eriky Vraníkovej 1-0 a Beluša urobila prvý krat k úspešnej odvete. Tipulovej strelu spod brvna vytlačila Kršáková a po peknej akcii z 26.minúty vyrovnávala Benková 1-1. Šílová v šanci trafila len Kršákovú a po dôroze Majtényiovej už hostky viedli 1-2. Šulíková mohla do prestávky ešte vyrovnať, ale jej ďalekonosnú strelu k žrdi vytlačila na roh Hanusová.

Benkovej strelu vyrazila pozorná Kršáková a E. Vraníková nepotrestala obrovskú hrúbku brankárky Hanusovej. Dve sľubné šance Majtényiovej neskončili gólom, ale Minichovej strela na prekvapenie všetkých už áno, a tak sa zrodil zhodný výsledok z predchádzajúceho merania sil.