... muži | III.liga - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 11:00 | Trenčianske Teplice - Beluša... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Horné Saliby - Beluša ... žiaci | IV.liga - 10.kolo | 21.10.2018 (nedeľa)| 9:15 | Košeca - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 8.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 14:00 | Topoľčany - Beluša ...
Ženy opäť podľahli Hornej Nitre

Pohárový premožiteľ žien zvíťazil v Beluši aj v ligovom duely.

TJ Kovo Beluša 1-3 FC Baník Horná Nitra
  (1-2)

15. Vraníková Erika

26. Benková Dominika
    42. Majtényiová Jana
    80. Minichová Roderika
Kršáková - Saganová, Vraníková V, Vraníková E., Chlebanová, Šuliková, Porubanová (C), Juríková, Škrtelová (76. Richtáriková), Rýdza (28. Hantáková), Zbínová (55. Pavlacová)   Hanusová - Drexlerová V. (C), Drexlerová I., Borčinová, Majtényiová, Šílová (72. Žúburová), Minichová, Kleinová (82. Nechalová), Tipulová, Zábojníková (79. Černušková), Benková (82. Kováčová)
Hrenák

Beluša sa v jednom mesiaci stretla už druhý krát s rovnakým súperom a opäť na domácej pôde. Ženy chceli oplatiť súperkam vyradenie z pohára a v 15.minúte po nevydarenom odkope hostiek skončila lopta v sieti od kopačky Eriky Vraníkovej 1-0 a Beluša urobila prvý krat k úspešnej odvete. Tipulovej strelu spod brvna vytlačila Kršáková a po peknej akcii z 26.minúty vyrovnávala Benková 1-1. Šílová v šanci trafila len Kršákovú a po dôroze Majtényiovej už hostky viedli 1-2. Šulíková mohla do prestávky ešte vyrovnať, ale jej ďalekonosnú strelu k žrdi vytlačila na roh Hanusová.

Benkovej strelu vyrazila pozorná Kršáková a E. Vraníková nepotrestala obrovskú hrúbku brankárky Hanusovej. Dve sľubné šance Majtényiovej neskončili gólom, ale Minichovej strela na prekvapenie všetkých už áno, a tak sa zrodil zhodný výsledok z predchádzajúceho merania sil.