... muži | 24.kolo | 22.04.2018 (nedeľa) | 16:00 | Beluša - Gabčíkovo... dorast | 18.kolo | 21.04.2018 (sobota) | 12:00 | Beluša - Nitrianske Rudno ... ženy | 20.kolo | voľno - Beluša ... žiaci | 12.kolo | 21.04.2018 (sobota) | 10:00 | Beluša - Lazy pod Makytou...
Ženy doma nestačili na Topoľčany

Belušanky prehrali doma nad Topoľčanmi v pomere 1-2.

TJ Kovo Beluša 1-2 MFK Topvar Topoľčany
  (1-1)

41. Živčicová Dominika

3. Petríková Katarína
    52. Chrenková Mária
Kršáková - Saganová, Vraníková V. Varníkován E., Chlebanová, Šulíková, Živčicová (79. Škrtelová), Porubanová (C), Juríková, Svrčková, Musilová     Jakubičková - Chrenková, Masaryková, Pistová, Komová, Jánošová (C), španková, Petríková (80. Illaášová), Jenisová, Urbanová, Chochulová
Hromádka, Gašparíková

Predohrávku 9.kola začali lepšie hosťujúce hráčky, ktoré sa už v 3.minúte po rohovom kope Petríkovej ujali vedenia 0-1. Pistová mierila nad a Živčicová v ofasjde len do Jakubičkovej. Musilovej pokus skončil len v rukaviciach brankárky Topoľčian a Petríkovej technická strela druhým gólom neskončila. Jánošová z vmútra 16-ky netrafila bránu a po priťuknutí Jenisovej do jazdy Živčicovej sa skóre menilo, keď  najlepšia belušská strelkyňa vyrovnala na polčasových 1-1.

V úvode druhého dejstva vyviezla loptu z vlastnej polovice Chrenková a strelou s diaľky poslala opäť hostky do vedenia 1-2. Petríkovej a Špankovej pokusy nemali prívlastok "gólové", a tak si Belušanky pripisujú prvú domácu prehru v novej sezóne.