MUŽI | III.liga - 12.kolo | 23.10.2021 (sobota) - 14:00 | Partizánske - Beluša... ŽENY | II.liga - 9.kolo | 24.10.2021 (nedeľa) - 14:00 | Beluša - Martin... DORAST | IV.liga - 12.kolo | 23.10.2021 (sobota) - 12:00 | Beluša - Trenčianske Stankovce...
Výsledky

Sezóna 2018/19


1. kolo   Dubnica/Beluša 7-3 Topoľčany (4-1) - góly: Vaneska Praženková 6, Lenka Staňová                      /*anulované Topoľčany sa odhlásili

2. kolo    Martin 4-1 Dubnica/Beluša (0-0) - gól: Vaneska Praženková

3. kolo   Dubnica/Beluša 10-0 Podbrezová (7-0) - góly: Soňa Panáková 4, Vaneska Praženková 3, Aneta Bajčíková, Simona Koncová, Martina Rodová

4. kolo   Dubnica/Beluša 0-12 Banská Bystrica (0-7)

5. kolo   Žilina 6-3 Dubnica/Beluša (3-3) - góly: Marcela Šulíková, Martina Rodová, Soňa Panáková

6. kolo   Dubnica/Beluša 1-6 Prievidza (1-2) - gól: Kristína Chovancová

7. kolo   Trenčín 9-0 Dubnica/Beluša (4-0)

8. kolo   Topoľčany - Dubnica/Beluša

9. kolo   Dubnica/Beluša 3-2 Martin (0-1) - góly: Soňa Panáková 2, Martina Rodová

10. kolo  Podbrezová 4-3 Dubnica/Beluša (3-2) - góly: Ema Malovcová 2, Marcela Šulíková

11. kolo   Banská Bystrica 10-0 Dubnica/Beluša (6-0)

12. kolo  Dubnica/Beluša 1-5 Žilina (1-2) - gól: Martina Rodová

13. kolo   Prievidza - Dubnica/Beluša

14. kolo   Dubnica/Beluša 0-15 Trenčín (0-8)

15. kolo   Dubnica/Beluša - Topoľčany

16. kolo   Martin 13-0 Dubnica/Beluša (3-0)

17. kolo   Dubnica/Beluša 3-5 Podbrezová (2-4) - góly: Soňa Panáková 2, Lucia Kováčová

18. kolo   Dubnica/Beluša - Banská Bystrica

19. kolo   Žilina - Dubnica/Beluša

20. kolo   Dubnica/Beluša - Prievidza

21. kolo   Trenčín - Dubnica/Beluša

 

 

 

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Pov. Bystrica 10 2 0 25:4 32
2. Beluša 9 2 1 25:10 29
3. Kalná nad H. 6 4 2 21:16 22
4. Myjava 6 3 3 22:12 21
5. Malženice 5 5 2 19:13 20
6. Marcelová 5 4 3 15:9 19
7. N. Zámky 6 1 5 20:15 19
8. Šaľa 5 3 4 26:13 18
9. Galanta 5 2 5 18:21 17
10. V. Ludince 4 4 4 19:18 16
11. Častkovce 4 2 6 21:16 14
12. N. Mesto n.V 4 1 7 18:16 13
13. Imeľ 3 4 4 10:14 13
14. Nitra 4 0 8 12:23 12
15. Led. Rovne 3 1 8 6:16 10
16. Partizánske 2 3 7 12:27 9
17. Z. Moravce B 2 2 8 13:34 8
18. Levice 1 3 7 7:32 6

Strelci
1. Adam Gáborík 6
  Michal Hrenák 6
3. Adam Cisár 5
4. Peter Jánošík 3
  Sebastián Derka 3
6. Roman Holíček 1
  Roman Gašpar 1