... muži | III.liga - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 11:00 | Trenčianske Teplice - Beluša... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Horné Saliby - Beluša ... žiaci | IV.liga - 10.kolo | 21.10.2018 (nedeľa)| 9:15 | Košeca - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 8.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 14:00 | Topoľčany - Beluša ...
Víkendový sumár | 7. | jar | 2015/16

Aký bol siedmy víkend jarnej časti sezóny 2015/16 a dohrávka v týždni?

Polovicu jarnej časti uzavrela pätica zápasov. Plný bodový zisk zaknihovali prekvapujúco len mladší žiaci. Muži získali vonku bod, ostatné tímy vyšli bodovo naprázdno.

Mladší žiaci
NEMŠOVÁ 2-3 BELUŠA (0-0)
-góly: Prostredný Matúš, Kujaník Juraj, Kopp Kristián

Mladší žiaci nečakane prerušili 10-zápasovú nepriaznivú sériu bez víťazstva a odniesli si body z Nemšovej. V tabuľke im stále patrí 11. miesto. Uzatvára ju dvojica Nováky a Vestenice, pričom druhý menovaný klub, ktorý sa v Beluši predstaví nabudúce, už inkasoval 177 gólov.

Starší žiaci
NEMŠOVÁ 3-1 BELUŠA (3-1)
-gól: Hrenák Jozef

Starší žiaci s topfavoritom držali krok v úvode prvého polčasu. Potom ale inkasovali 2 góly a bolo po zápase. Tabuľka po šiestich prehrách v rade už nevyzerá veľmi ružovo aj keď Nitrianske Rudno sa stále drží na chvoste bez jedinej výhry aj po porážke v Soblahove.

Ženy
BELUŠA 2-3 TOPOĽČANY (1-1)
-góly: Živčicová Dominika 2

Ženám nepomohla ani dvojitá presná trefa Živčicovej a neudržali si polčasový nerozhodný stav. V tabuľke sa na čele strieda kolo čo kolo Trenčín so Bzinami, Liptovský Mikuláš naďalej stráca na Belušu bod.

Dorast
LEDNICKÉ ROVNE 2-1 BELUŠA (0-1)
-gól: Medvedík Martin

Dorastenci dohrávali kolo až v stredu a hoci polčasové vedenie na Rovniach dávalo nádej na ďalší senzačný úspech, nakoniec v derby padli. V tabuľke sú naďalej na 4. mieste no na Kúty a Rovne strácajú už 4, resp. 8 bodov.

Muži
TRENČIANSKE STANKOVCE 1-1 BELUŠA (0-1)
-gól: Hrnčík Maroš

Muži viedli v Stankovciach takmer počas celého zápasu, no domáci zachránili bod v poslednej minúte z pokutového kopu. 11-bodový tabuľkový odstup si ale naši udržali, pretože Malženice po viróze doma len remizovali s Vrbovým.