...ZIMNÁ PRESTÁVKA...
Vedenie

Štruktúra FK Beluša.


Prezident klubu:
Ing. Bakoš Ján

 

Viceprezident klubu:

Ing. Mišák Libor

 

Výkonný výbor FK Beluša:
Ing, Ján Bakoš (prezident), Ing. Libor Mišák (viceprezident), Mgr. Rastislav Pagáč, Jozef Tichý, Marek Pitel, Miroslav Jankejech, Jozef Šulík, Bc. Milan Hrubo, Pavol Vyhnička, Mária Vlasatá, Bc. Dominik Martinka, Leonard Stehel, Jozef Kucharík 

 

Dozorná rada FK Beluša:

Ing. Petríček Jozef (predseda), Sagan Richard, Beniak Vladimír

 

Ekonóm, administratíva: 

Vlasatá Mária

 

Správa majetku:
Belobrad Jozef, Stehel Leonard


Muži A:
Tréner: Púček Miloš
Vedúci mužstva: Vyhnička Pavol

Asistent trénera: Vavrík Pavol

Masér: Hromka Jozef

Kustód: Kucharík Jozef


Dorast:
Tréner: Vavrík Peter

Asistent trénera: Jozef Opat

Vedúci mužstva: Martinka Dominik

 

Ženy:

Tréner: Sedlárik Roman

Asistent trénera: Zápotočná Lucia

Vedúci mužstva: Šulík Jozef

 

Starší žiaci:
Tréner: Šulíková Kristína

Asistent trénera: Belobrad Daniel

Vedúci mužstva: Šulík Jozef

 

Mladší žiaci:
Tréner: Šulíková Kristína

Asistent trénera: Belobrad Daniel

Vedúci mužstva: Šulík Jozef

 

Prípravka:
Tréner: Šulíková Kristína

Asistent trénera: Belobrad Daniel

Vedúci mužstva: Šulík Jozef

 

Mladšia prípravka: 

Tréner: Boháčik Daniel

 

Tréner brankárov:
Belic Tomáš


Zdravotné sestry:
Kucharíková Ivana, Galbavá Gabriela

 

Administratíva - web, sociálne siete:

Bc. Hrubo Milan

 

Marketing:

Mgr. Šulíková Kristína

 

ISSF manažér:

Šulík Jozef

 

Video, fotografie:
Ondráško Ľubomír, Ondrášková Lenka


 


 

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Pov. Bystrica 15 2 0 39:7 47
2. Beluša 10 3 3 27:13 33
3. Malženice 9 5 3 35:18 32
4. Šaľa 9 4 4 35:15 31
5. Myjava 9 4 3 27:13 31
6. Kalná nad H. 8 6 2 25:18 30
7. N. Zámky 8 2 7 27:22 26
8. Častkovce 7 2 8 28:21 23
9. Galanta 6 4 7 21:27 22
10. Nitra 7 0 10 22:30 21
11. N. Mesto n. V 6 2 8 23:20 20
12. Marcelová 5 5 7 18:16 20
13. Imeľ 4 5 7 15:25 17
14. V. Ludince 4 4 8 21:28 16
15. Z. Moravce B 4 2 10 17:41 14
16. Led. Rovne 4 1 12 7:22 13
17. Partizánske 2 2 9 14:33 11
18. Levice 2 4 11 12:44 10

Strelci
1. Adam Gáborík 7
2. Michal Hrenák 6
3. Adam Cisár 5
4. Sebastián Derka 4
5. Peter Jánošík                 3
6. Roman Holíček 1
  Roman Gašpar 1