... muži | III.liga - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 11:00 | Trenčianske Teplice - Beluša... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Horné Saliby - Beluša ... žiaci | IV.liga - 10.kolo | 21.10.2018 (nedeľa)| 9:15 | Košeca - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 8.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 14:00 | Topoľčany - Beluša ...

77. Lukáš Zapotoka
Cvik - Schroner, Piskla, Prochaczka, Turan, Bencsík, Dudáš (C), Gábriš, Tvrdoň (71. Simonides), Dikácz (82. Švajda), Janák    Ciesar - Gažo J., Gažo P., Vavrík Pav. (44. Strapko), Zapotoka, Novisedlák, Jurga (C), Škulec, Vavrík F., Hrenák, Gorelka
Rozhodcovia: Valentová, Vajíček, Jančok
Delegát: Lukács

Súboj dvoch nováčikov súťaže začal opatrne s nepresnosťami na oboch stranách. V 10.minúte Gorelka využil nedôslednosť v domácej defenzíve a Beluša viedla 0-1. Šurany sa rýchlo oklepali a začali búšiť do našej defenzívy, ktorá do prestávky, ale statočne odolávala.

Druhé dejstvo otvoril rovnako ako prvé gól po 10.minútach, keď nedoruzumenie v našom pokutovom území potrestal Piskla 1-1. Domáci sa snažili ztrhnúť víťazstvo na svoju stranu, pričom zabúdali na "zadné vrátka". Muži v závere zápasu šli niekoľko krát sami na brankára, no ani po jednom z brejkov rozdielový gól nepadol. Beluša si pripísala cenný bod z ihriska súpera, aj keď vzhľadom na záverečné šance mohla mať aj tri.