V dohrávke 17.kola Beluša doma podľahla Ilave 1-4.

Karty
  žlté 32. Slivka Jakub
Fojtík - Vyhnička, Bartoš, Kujaník, Belobrad, Škrtelová (54. Pavlacová), Sehnoutek P. (C), Kucharíková (67. Kučera), Masár, Chlebanová, Sehnoutek D.    Marienka - Majchút, Vrábel (C), Mazaň, Jáňa, Tomašík, Cíbik, Chovanec, Vytlačil, Hajas, Slivka
Eliašek, Vyletelka

Zápas sa začal náporom hostí, ktrorí sa hneď na úvod aj ujali vedenia. O krátky čas prešiel Patrik Sehnoutek od polovice ihriska až ku bráne hostí a vyrovnal. Hostia opäť pridali a po chybe nášho stopéra sa opäť ujali vedenia. Z priameho kopu trafili brvno a tesne pred prestávkou zvýšili na rozdiel dvoch gólov. Po prestávke sa Ilavčania stiahli na vlastnú polovicu a bránili výsledok. Naši sa snažili, no nevedeli sa dostať do vyložených šanci. Hosťom ešte vyšiel jeden brejk na 1-4 a naši aj napriek veľkej snahe už len nastrelili brvno Hakanom Belobradom.