Beluša doma remizovala s Bánovcami nad Bebravou 2-2.

TJ Kovo Beluša 2-2 FK Spartak Bánovce nad Bebravou
2. Sehnoutek Patrik   19. Redéky Patrik (pen.)
41. Belobrad Adrián   23. Lagin Alex
Macko - Bednár, Bartoš, Slávik, Štefún, Masár (66. Malovec), Belobrad (C), Sehnoutek P., Kapus (52. Fojtík), Sehnoutek D., Hrenák   Kočica (C) - Rédeky, Srnec, Zdychavský, Gális, Krištof, Brida, Sluka (43. Krchlík), Lagin, Šiko, Divéky
Opatovský, Gašparíková

V zápase medzi Belušou a Bánovcami bol jasný predzápaosvý favorit hosťujúci celok okupujúci špicu tabuľky so skvelým skóre 73:10.
Úvod naznačil, že nepôjde o očakávaný súboj "Dávida s Goliášom", keď už v druhej minúte Beluša viedla 1-0. Belobrad poslal center na P.Sehnoutka, ktorý peknou strelou k žrdi otvoril strelecký účet stretnutia. Bánovcam sa podarilo vyrovnať v 19.minúte, keď Macka prekonal Redéky z pokutového kopu. O pár minút neskôr už hostia viedli, keď sa v pokutovom území najlepšie zorientoval Lagin a aj so šťastím prekonal Macka 1-2.
Druhé dejstvo otvorili naši opäť gólom. V 41.minúte krásnym lobom z diaľky prekonal Belobrad Kočicu 2-2. V nasledujúcom priebehu už diváci gól nevideli, a tak si Beluša pripisuje cenný bod s kvalitným súperom.