... muži | 2.kolo - SP | 14.08.2019 (streda)| 17:00 | Domaniža - Beluša... muži | 3.kolo | 17.08.2019 (sobota)| 17:00 | Šaľa - Beluša...dorast | 3.kolo | 18.08.2019 (nedeľa)| 14:30 | Holíč - Beluša... ženy | 1.kolo - SP | 18.08.2019 (nedeľa)| 17:00 | Beluša - Zlaté Moravce...
Starší dorast vonku so smolnou porážkou

Beluša v závere nepremenila penaltu a v Bánovciach nebodovala.

FC Spartak Bánovce nad Bebravou 1-0 TJ Kovo Beluša
  (0-0)
90. Erik Divéky
Karty
35. Dárius Súkeník žlté 82. Matej Mušák
75. Samuel Stolár
Guniš – Baško, Zelenák (C), Kolembus, Divéky, Šiko, Súkeník (70. Stolár), Brida (78. Margolien), Sluka, Matejček, Gális (81. Zdychavský)   Méres – Bednár, Mušák (C), Mutala, Ciesar (46. Marejka), Štefún (40. Novosad), Daubner, Hrubo, Kusovský, Ambrož, Patka
Bezák, Hrabaj, Mihál

Domáce Bánovce začali aktívnejšie a Belušu od inkasovaného gólu zachránila bránková konštrukcia. Na druhej strane mohol skórovať Hrubo, ale Guniš v bráne podržal svoj tím. Otvoriť skóre mohol po zaváhaní domácej defenzívy aj Ambrož, ale jeho lob skončil len na tyčke. Do prestávky mali príležitosti Hrubo a Patka, ale skóre ostalo bezgólové.
V druhom dejstve dominovala Beluša a domácich do ničoho nepustila. Naši hráči si vytvorili niekoľko gólových príležitostí, ale brankár Guniš skvelým výkonom držal čistý štít. Patkov pokus hasil na bránkovej čiare jeden z domácich hráčov a po zmätku v obrane Bánoviec neskóroval ani Marejka. Po priamom kope Beluše zahral súper v pokutovom území rukou a nasledovala penalta. Loptu si v 85.minúte postavil na biely bod Daubner, ale skvelý Guniš ho vychytal. Bánovce sa v 90.minúte dostali k ojedinelej šanci po rýchlom protiútoku a Divéky prekonal Méresa 1-0. Záverečný tlak hostí gól nepriniesol a Beluša odchádza z Bánoviec so smolnou porážkou 0-1.