FK Beluša

VV FK Beluša prijal rozhodnutie:

„V zmysle nariadenia Ústredného krízového štábu SR ruší tréningový proces v klube od 16.3.2020 na 14 dní. O ďalšom pokračovaní v tréningovom procese sa bude rozhodovať v zmysle budúcich nariadení Ústredného krízového štábu SR.  Od 16.3.2020 uzatvárame aj areál FK Beluša a to tiež na minimálne 14 dní.

"Pre závažnosť situácie sa chceme pripojiť k odporúčaniam a vyzvať nielen všetkých našich športovcov, členov a priaznivcov belušského futbalu, ale aj širokú verejnosť, aby nariadenia autorít brali naozaj vážne. Vyzývame všetkých, ktorí môžu o čo najprísnejšiu izoláciu a ochranu. Vyzývame všetkých, aby sa nestretávali s priateľmi a nechodili na verejné stretnutia. Ak to zoberieme vážne a každý sa k situácií postaví zodpovedne, veríme , že to nielen prežijeme v zdraví, ale môžeme sa dočkať ešte nejakého futbalového zápasu v tomto ročníku.

15.3.2020 - VV FK Beluša