Delegát: Makový

Diváci

Počet: 250

KOMENTÁR:
V sychravom počasí ako prví udreli hostia, ktorí sa presadili po peknej akcii gólom Bechného 0-1. V 22. minúte Janček fauloval v pokutovom území Gluvića a Zavadzan z penalty zvýšil náskok hostí na 0-2. Beluša zvýšila aktivitu, Gajdošíkov pokus spoza šestnástky tesne minul bránu. V 33. minúte sa domácim podarilo znížiť, keď sa do streleckej listiny po Gajdošíkovom centri hlavou zapísal Jánošík 1-2. V závere polčasu sa hosťujúci Gluvić po výkope brankára rútil sám na Chudého, ale v tutovke minul domácu svätyňu. V druhom dejstve Beluša pridala na obrátkach. Odmenou jej bol vyrovnávajúci gól zo 64. minúty – po rohovom kope skóroval opäť Jánošík 2-2. Dokonalý obrat zavŕšil v 67. minúte striedajúci Ďuriš, ktorý sa presadil už po minúte na trávniku 3-2. Hrenák v dobrej šanci nepridal poistku a Bánová mohla trestať. Jasenovský
však v nadstavenom čase bránu prestrelil a Beluša sa tak teší z troch bodov po ďalšej otočke.