MUŽI | III.liga - 12.kolo | 23.10.2021 (sobota) - 14:00 | Partizánske - Beluša... ŽENY | II.liga - 9.kolo | 24.10.2021 (nedeľa) - 14:00 | Beluša - Martin... DORAST | IV.liga - 12.kolo | 23.10.2021 (sobota) - 12:00 | Beluša - Trenčianske Stankovce...
Rozpis zápasov

Rozpis súťažných stretnutí dorastu - jeseň 2020/21.


Dorast

IV. liga - severozápad

1. kolo | 08.08.2020
sobota | 14:30
 Lednické Rovne - Beluša
2. kolo | 15.08.2020
sobota | 17:00
Biskupice - Beluša
3. kolo | 22.08.2020
sobota | 14:30
 Beluša - Trenčianske Stankovce
4. kolo | 29.08.2020
sobota | 17:00
Stará Turá - Beluša
5. kolo | 05.09.2020
sobota | 13:30
 Beluša - voľno
6. kolo | 12.09.2020
sobota | 13:30
Kamenec pod Vtáčnikom - Beluša 
7. kolo | 19.09.2020
sobota | 12:30
 Beluša - Kanianka
8. kolo | 26.09.2020
sobota | 10:00
Dolná Súča - Beluša 
9. kolo | 03.10.2020
sobota | 12:00
Beluša - Slávia Trnava
10. kolo | 11.10.2020
nedeľa | 11:30
 Nedožery/Brezany - Beluša
11. kolo | 17.10.2020

sobota | 11:30

Trenčinska Turná - Beluša
12. kolo | 24.10.2020
sobota | 10:00
Ľuborča - Beluša
13. kolo | 19.06.2021
sobota | 14:30
Beluša - Holíč
14. kolo | 27.06.2021
nedeľa | 14:00
Siladice - Beluša
15. kolo | 22.06.2021
utorok | 18:00
 Beluša - Dolné Vestenice

 

pozn. termíny a presné časy sa môžu v priebehu sezóny meniť, aktuálny rozpis nájdete TU

 


 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Pov. Bystrica 10 2 0 25:4 32
2. Beluša 9 2 1 25:10 29
3. Kalná nad H. 6 4 2 21:16 22
4. Myjava 6 3 3 22:12 21
5. Malženice 5 5 2 19:13 20
6. Marcelová 5 4 3 15:9 19
7. N. Zámky 6 1 5 20:15 19
8. Šaľa 5 3 4 26:13 18
9. Galanta 5 2 5 18:21 17
10. V. Ludince 4 4 4 19:18 16
11. Častkovce 4 2 6 21:16 14
12. N. Mesto n.V 4 1 7 18:16 13
13. Imeľ 3 4 4 10:14 13
14. Nitra 4 0 8 12:23 12
15. Led. Rovne 3 1 8 6:16 10
16. Partizánske 2 3 7 12:27 9
17. Z. Moravce B 2 2 8 13:34 8
18. Levice 1 3 7 7:32 6

Strelci
1. Adam Gáborík 6
  Michal Hrenák 6
3. Adam Cisár 5
4. Peter Jánošík 3
  Sebastián Derka 3
6. Roman Holíček 1
  Roman Gašpar 1