... MUŽI | 8.kolo | 27.09.2020 (nedeľa) - 15:00 | Beluša - Častkovce... DORAST | 8.kolo | 26.09.2020 (sobota) - 10:00 | Dolná Súča - Beluša... ŽENY | 5.kolo | 26.09.2020 (sobota) - 15:00 | Beluša - Ružomberok... STARŠÍ ŽIACI | 6.kolo | VOĽNO... MLADŠÍ ŽIACI | 5.kolo - dohrávka | 25.09.2020 (piatok) - 16:00 | Beluša - Prečín ... MLADŠÍ ŽIACI | 6.kolo | 27.09.2020 (nedeľa) - 10:00 | Ilava - Beluša ... PRÍPRAVKA | 4.kolo a 9.kolo | 26.09.2020 (sobota) - 10:00 a 11:00 | Horná Poruba - Beluša...
Prípravné zápasy | zima 2019/20

Rozpis prípravných zápasov, ktoré naše celky absolvujú pred štartom jarnej časti sezóny.


 

 

Muži | ZSFZ | III.liga - Tipos - západ

 

11.1.2020 Dubnica   5-0   Beluša -Dubnica n/V. (UT)
sobota | 11:00   (1-0)    
18.1.2020 Krásno nad Kysucou zruš. Beluša -Krásno n./K. (UT)
sobota | ???        
24.1.2020 Trenčianske Stankovce  3-2  Beluša -Trenčín (UT - ostrov)
piatok | 18:00   (0-1) Cisár, Ďuriš  
1.2.2020 Martin  0-3 Beluša -Martin (UT)
sobota | ???        
10.-17.2.2020 sústredenie - FK Beluša -Belek (Turecko)
12.2.2020 FC Olimp Khimki 1-0 Beluša -Belek (Turecko)
streda | ??? (3.liga - Rusko) (1-0)    
16.2.2020 FC Šachťor Karaganda 2-2 Beluša -Belek (Turecko)
nedeľa | ??? (1.liga - Kazachstan) (1-1) Ďuriš, Mišutka  
29.2.2020 Púchov 4-2 Beluša -Žilina (Strážov)
sobota | 12:00   (3-0)  ........................................  

 

Dorast | ZSFZ | U19 - III.liga

 

26.1.2020 Hlohovec - Beluša -Hlohovec (UT)
nedeľa | 9:30        
1.2.2020 Topoľčany - Beluša -Topoľčany (UT)
sobota | 10:00        
2.2.2020 Nové Mesto nad V. - Beluša -Nové M. n/V. (UT)
nedeľa | ???        
9.2.2020 Dubnica - Beluša -Dubnica n/V (UT)
nedeľa | 13:00        
15.2.2020 Piešťany - Beluša -Piešťany (UT)
sobota | 9:00        
22.2.2020 Brumov-Bylnice - Beluša -Brumov (UT)
sobota| 12:00        
29.2.2020 Častkovce - Beluša -Dubnica n/V. (UT)
sobota | 16:00        

 

Ženy | SFZ | II.liga - skup. B - západ

 

    ...    
         

 

Žiaci | ObFZ Považská Bystrica  | IV.liga - MLŽ

 

    ...    
         

 

Výsledky a termíny budeme priebežne aktualizovať. 

 

Miňo Hrubo, 08.01.2020

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Z. Moravce B 5 2 0 12:3 17
2. Beluša 5 1 1 16:5 16
3. Myjava 5 1 1 13:6 16
4. Malženice 4 2 0 14:5 14
5. Pov. Bystrica 3 1 2 13:7 10
6. Marcelová 3 1 3 11:12 10
7. Nitra B 2 2 3 15:16 8
8. Častkovce 2 2 3 8:11 8
9. Led. Rovne 2 2 3 7:12 8
10. Galanta 2 1 4 9:11 7
11. Šaľa 2 0 4 12:9 6
12. Kalná nad H. 1 3 1 6:6 6
13. V. Ludince 1 3 3 2:7 6
14. N. Mesto n.V 2 0 5 4:12 6
15. N. Zámky 2 0 4 6:19 6
16. Imeľ 0 3 4 4:11 3

Strelci
1.  Adam Gáborík 6
2.  Peter Jánošík 3
3.  Michal Hrenák      2 
  Adam Cisár 2
5.  Roman Holíček 1
  Martin Hrubo 1
  Roman Gašpar 1