..ZIMNÁ PRESTÁVKA....
Prípravné zápasy | zima 2019/20

Rozpis prípravných zápasov, ktoré naše celky absolvujú pred štartom jarnej časti sezóny.


 

 

Muži | ZSFZ | III.liga - Tipos - západ

 

11.1.2020 Dubnica   5-0   Beluša -Dubnica n/V. (UT)
sobota | 11:00   (1-0)    
18.1.2020 Krásno nad Kysucou zruš. Beluša -Krásno n./K. (UT)
sobota | ???        
24.1.2020 Trenčianske Stankovce  3-2  Beluša -Trenčín (UT - ostrov)
piatok | 18:00   (0-1) Cisár, Ďuriš  
1.2.2020 Martin  0-3 Beluša -Martin (UT)
sobota | ???        
10.-17.2.2020 sústredenie - FK Beluša -Belek (Turecko)
12.2.2020 FC Olimp Khimki 1-0 Beluša -Belek (Turecko)
streda | ??? (3.liga - Rusko) (1-0)    
16.2.2020 FC Šachťor Karaganda 2-2 Beluša -Belek (Turecko)
nedeľa | ??? (1.liga - Kazachstan) (1-1) Ďuriš, Mišutka  
29.2.2020 Púchov - Beluša -Púchov/Žilina
sobota | 12:00      ........................................  

 

Dorast | ZSFZ | U19 - III.liga

 

26.1.2020 Hlohovec - Beluša -Hlohovec (UT)
nedeľa | 9:30        
1.2.2020 Topoľčany - Beluša -Topoľčany (UT)
sobota | 10:00        
2.2.2020 Nové Mesto nad V. - Beluša -Nové M. n/V. (UT)
nedeľa | ???        
9.2.2020 Dubnica - Beluša -Dubnica n/V (UT)
nedeľa | 13:00        
15.2.2020 Piešťany - Beluša -Piešťany (UT)
sobota | 9:00        
22.2.2020 Brumov-Bylnice - Beluša -Brumov (UT)
sobota| 12:00        
29.2.2020 Častkovce - Beluša -Dubnica n/V. (UT)
sobota | 16:00        

 

Ženy | SFZ | II.liga - skup. B - západ

 

    ...    
         

 

Žiaci | ObFZ Považská Bystrica  | IV.liga - MLŽ

 

    ...    
         

 

Výsledky a termíny budeme priebežne aktualizovať. 

 

Miňo Hrubo, 08.01.2020

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Myjava 11 1 2 26:9 34
2. Pov. Bystrica 7 5 2 22:13 26
3. Led. Rovne 7 3 4 23:23 24
4. Gabčíkovo 7 2 5 22:17 23
5. Marcelová 7 2 5 18:15 23
6. Malženice 6 4 4 27:16 22
7. Šaľa 6 3 5 19:16 21
8. Beluša 5 4 5 17:15 19
9. Nitra B 5 4 5 21:21 19
10. V. Ludince 5 2 7 18:19 17
11. N. Mesto n.V 4 5 5 12:14 17
12. Z. Moravce B 4 5 5 17:20 17
13. Trnava B 4 3 7 14:23 15
14. Galanta 3 4 7 16:19 13
15. N. Zámky 2 4 8 12:33 10
16. Kalná nad H. 2 3 9 14:25 9

Strelci
1.   Adam Cisár 4
2.   Martin Hrubo 3
   Matej Gorelka        3
4.   Oliver Oravec 2
   Peter Jánošík 2
6.   Branislav Ďuriš              1
   Roman Holíček 1
   Patrik Schiszler 1