Rozhodcovia: Gregorec, Krivošík M., Krivošík S.

Delegát: Vician

Diváci

Počet: 300

KOMENTÁR:
Beluša začala zápas aktívne. Ďuriš v šanci tesne minul bránu a Holíček po rohovom kope hlavičkoval nad. Hostia prvýkrát vážnejšie ohrozili domácu svätyňu v 33. minúte, ale Šebeka v šanci vychytal brankár Vangel. Domácim sa podarilo otvoriť skóre o štyri minúty neskôr, keď sa ľavačkou za pomoci brvna presadil Bryndziar 1-0. Záver úvodného dejstva sa niesol opäť v znamení domáceho tlaku, no Druxa v bráne držal jednogólové manko. Bojovný zápas pokračoval aj po zmene strán. Po rohovom kope Šupka v šanci na center nedočiahol a na druhej strane pokus Gajdošíka z diaľky vyrážal hosťujúci golman na roh.  Zákrok na Bryndziara v pokutovom území rozhodca ako penaltový neposúdil. V 72. minúte sa však po faule na unikajúceho Ďuriša už pískalo a po červenej karte Múdreho Nové Mesto dohrávalo v desiatich. Priamy kop z hranice 16-ky zahrával Gajdošík a Druxa v bráne mal čo robiť, aby nebolo 2-0. Záver stretnutia si Beluša umnou hrou postrážila, vďaka čomu sa naďalej drží na druhom mieste v súťaži.