... muži | 12.kolo | 19.10.2019 (sobota)| 14:00 | Nové Zámky - Beluša... dorast | 12.kolo | 19.10.2019 (sobota)| 12:00 | Nedožery/Brezany - Beluša... ženy | 9.kolo | 19.10.2019 (sobota)| 10:00 | Beluša - Oravský Podzámok... žiaci | 6.kolo - dohrávka | 18.10.2019 (piatok)| 16:00 | Horná Poruba - Beluša...
Rozpis zápasov

Rozpis súťažných stretnutí mužov - jeseň 2019/20.


Muži

III. liga Tipos - západ

1. kolo | 03.08.2019
sobota | 17:00
 Kalná nad Hronom - Beluša
2. kolo | 11.08.2019
nedeľa | 17:00
Beluša - Myjava
3. kolo | 17.08.2019
sobota | 17:00
 Šaľa - Beluša
4. kolo | 25.08.2019
nedeľa | 17:00
Beluša - Galanta
5. kolo | 04.09.2019
streda | 16:00
 Zlaté Moravce B - Beluša
6. kolo | 08.09.2019
nedeľa | 16:00
Gabčíkovo - Beluša 
7. kolo | 15.09.2019
nedeľa | 16:00
 Nové Mesto nad Váhom - Beluša
8. kolo | 22.09.2019
nedeľa | 15:30
Považská Bystrica - Beluša 
9. kolo | 29.09.2019
nedeľa | 15:30
Beluša - Trnava B
10. kolo | 06.10.2019
nedeľa | 14:30
 Nitra B - Beluša
11. kolo | 13.10.2019

nedeľa | 14:30

Beluša - Malženice
12. kolo | 20.10.2019
nedeľa | 14:00
Nové Zámky - Beluša
13. kolo | 27.10.2019
nedeľa | 14:00
Beluša - Veľké Ludince
14. kolo | 03.11.2019
nedeľa | 13:30
Lednické Rovne - Beluša
15. kolo | 10.11.2019
nedeľa | 13:30
 Beluša - Marcelová

 

Muži

Slovnaft Cup - Slovenský pohár

1. kolo | 27.07.2019
sobota | 17:00
 Brvnište - Beluša
2. kolo | 14.08.2019
streda | 17:00
Domaniža - Beluša

 

pozn. termíny a presné časy sa môžu v priebehu sezóny meniť, aktuálny rozpis nájdete TU

 


 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Myjava 9 0 2 19:6 27
2. Pov. Bystrica 6 3 2 14:8 21
3. Gabčíkovo 6 2 3 19:10 20
4. Led. Rovne 6 2 3 20:20 20
5. Malženice 6 1 4 22:11 19
6. Marcelová 6 1 4 14:12 19
7. Beluša 4 4 3 15:11 16
8. Šaľa 4 3 4 14:12 15
9. Nitra B 4 3 4 15:16 15
10. Galanta 3 3 5 12:12 12
11. Z. Moravce B 3 3 5 16:20 12
12. V. Ludince 4 0 7 15:19 12
13. N. Mesto n.V 3 3 5 8:12 12
14. Trnava B 3 2 6 10:19 11
15. N. Zámky 2 4 5 11:25 10
16. Kalná nad H. 1 2 8 11:22 5

Strelci
1.   Adam Cisár 3
   Martin Hrubo 3
3.   Matej Gorelka        2
   Oliver Oravec 2
   Peter Jánošík 2
6.   Branislav Ďuriš              1
   Roman Holíček 1
   Patrik Schiszler 1