... MUŽI | 8.kolo | 27.09.2020 (nedeľa) - 15:00 | Beluša - Častkovce... DORAST | 8.kolo | 26.09.2020 (sobota) - 10:00 | Dolná Súča - Beluša... ŽENY | 5.kolo | 26.09.2020 (sobota) - 15:00 | Beluša - Ružomberok... STARŠÍ ŽIACI | 6.kolo | VOĽNO... MLADŠÍ ŽIACI | 5.kolo - dohrávka | 25.09.2020 (piatok) - 16:00 | Beluša - Prečín ... MLADŠÍ ŽIACI | 6.kolo | 27.09.2020 (nedeľa) - 10:00 | Ilava - Beluša ... PRÍPRAVKA | 4.kolo a 9.kolo | 26.09.2020 (sobota) - 10:00 a 11:00 | Horná Poruba - Beluša...
Rozpis zápasov

Rozpis súťažných stretnutí mužov - jeseň 2020/21.


Muži

III. liga Tipos - západ

1. kolo | 09.08.2020
nedeľa | 17:00
Beluša - Imeľ
2. kolo | 15.08.2020
sobota | 19:30
Myjava - Beluša
3. kolo | 23.08.2020
nedeľa | 17:00
 Beluša - Nové Mesto nad Váhom
4. kolo | 29.08.2020
sobota | 17:00
Beluša - Veľké Ludince
5. kolo | 06.09.2020
nedeľa | 16:00
 Lednické Rovne - Beluša
6. kolo | 13.09.2020
nedeľa | 16:00
Beluša - Marcelová
7. kolo | 20.09.2020
nedeľa | 15:00
 Galanta - Beluša
8. kolo | 27.09.2020
nedeľa | 15:00
Beluša - Častkovce
9. kolo | 03.10.2020
sobota | 14:30
Kalná nad Hronom - Beluša
10. kolo | 11.10.2020
nedeľa | 14:30
 Beluša - Považská Bystrica
11. kolo | 17.10.2020

sobota | 14:00

Nové Zámky - Beluša
12. kolo | 25.10.2020
nedeľa | 14:00
Beluša - Malženice
13. kolo | 31.10.2020
sobota | 13:30
Šaľa - Beluša
14. kolo | 08.11.2020
nedeľa | 13:30
Beluša - Nitra B
15. kolo | 15.11.2020
nedeľa | 13:30
 Zlaté Moravce B - Beluša

 

Muži

Slovenský pohár - Slovnaft Cup

1. kolo | 02.08.2020
nedeľa | 17:00
Brvnište - Beluša
2. kolo | 03.09.2020
štvrtok | 17:00
Beluša - Slovan Bratislava


pozn. termíny a presné časy sa môžu v priebehu sezóny meniť, aktuálny rozpis nájdete TU

 


 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Z. Moravce B 5 2 0 12:3 17
2. Beluša 5 1 1 16:5 16
3. Myjava 5 1 1 13:6 16
4. Malženice 4 2 0 14:5 14
5. Pov. Bystrica 3 1 2 13:7 10
6. Marcelová 3 1 3 11:12 10
7. Nitra B 2 2 3 15:16 8
8. Častkovce 2 2 3 8:11 8
9. Led. Rovne 2 2 3 7:12 8
10. Galanta 2 1 4 9:11 7
11. Šaľa 2 0 4 12:9 6
12. Kalná nad H. 1 3 1 6:6 6
13. V. Ludince 1 3 3 2:7 6
14. N. Mesto n.V 2 0 5 4:12 6
15. N. Zámky 2 0 4 6:19 6
16. Imeľ 0 3 4 4:11 3

Strelci
1.  Adam Gáborík 6
2.  Peter Jánošík 3
3.  Michal Hrenák      2 
  Adam Cisár 2
5.  Roman Holíček 1
  Martin Hrubo 1
  Roman Gašpar 1