80. Filip Vavrík
Wagner - Roško, Kalmár, Tóth, Kovács (C), Královič, Iheme, Busánzky, Ambassa, Hajdár (88. Komrhel), Bakši    Ciesar - Martinka (36. Kršák), Gorelka, Vavrík Pav. (C), Gažo J., Zapotoka (59. Vavrík F.), Novisedlák, Jurga, Strapko, Gajdošík (77. Gažo P.), Mišutka
Rozhodcovia: Bezák, Grolmus, Žiak
Delegát: Matejčík

Muži sa pôvodne mali predstaviť na domácom trávniku, ale odstávka elektrickej enregie bola proti. Prvú príležitosť mal v úniku aktívny Mišutka, ale voľnému Pav. Vavríkovi neprihral. Na druhej strane to za domácich skúšal Kalmár, ale jeho strela tesne minula žrď. O prvú zmenu skóre sa postaral Ambassa, ktorý strelou z diaľky prekvapil Ciesara 1-0. Beluša na vyrovnanie dlho nečakala, keď Novisedlákov center hlavou opratal do brány Gorelka 1-1. Muži mohli pred prestávkou otočiť nepriaznivý stav, ale Zapotokov gol neplatil pre ofsajd.

V 54.minúte to skúšal Novisedlák, ale Wagner v bráne bol pozorný. Mišutka v individuálnej akcii obišiel domáceho golmana, ale pred prázdnou bránou ho ešte odstavil obranca. Rozhodujúci gól prišiel v 80.minúte, keď Mišutka našiel osamoteného P. Gaža, ktorý ako striedajúci žolík poslal Belušu do vedenia 1-2. O štyri minúty neskôr bolo 1-3, keď Mišutka využil nepozornosť defenzívy Nededu. V závere sa muži presadili ešte jeden krát, keď Mišutkovu prihrávku zúžitkoval Vavrík F.