... MUŽI | 13.kolo | 12.06.2021 (sobota) - 17:00 | Šaľa - Beluša... DORAST | 12.kolo | 12.06.2021 (sobota) - 10:00 | Ľuborča - Beluša...
Muži zdolali Malženice a vedú tretiu ligu!

Beluša sa teší z najtesnejšieho víťazstva 1-0.

90. Roman Gašpar

Ciesar – Derka, Jánošík, Schiszler, Beňo, Gašpar, Cisár, Hrenák (C), Gáborík, Mišutka, Gorelka (58. Ďuriš)

Maťašovský – Juriš (46. Richnák), Krajčovič, Jakubička (46. Klačman), Burian (46. Machovič), Rehák, Balážik (74. Magdolen), Orolín, Sekera, Milota, Martinka

Rozhodcovia: Féher, Tokoš, Juhos
Delegát: Bachratý
Diváci
200

Zápas začali lepšie domáci futbalisti. V 11. minúte sa po rohovom kope najlepšie zorientoval Gáborík a Beluša viedla 1-0. Pre Adama to bol už 9. gól v sezóne, vďaka ktorému sa osamostatnil na prvom mieste tabuľky kanonierov celej súťaže. Malženice mohli odpovedať po polhodine hry, ale Sekera vo veľkej šanci trafil len do konštrukcie brány.
Po zmene strán prevzali iniciatívu hráči Malženíc. Vypracovali si hneď viacero sľubných streleckých príležitostí, no bez gólového efektu. Domáci hrozili rýchlymi protiútokmi a nebezpečným rohovými kopmi. Najaktívnejší bol v nich tradične Jánošík, ale jeho zakončenia zmenu skóre nepriniesli. V 65. minúte mohol po Mišutkovej aktivite pridať poistku Hrenák, ale Maťašovský skvelým zákrokom udržal hostí v hre o body. Tie po konečnom hvizde, na radosť domácich priaznivcov, ostali všetky v Beluši. Muži po vydretom víťazstve 1-0 a zaváhaniach svojich súperov vedú tretiu ligu - západ.