Muži zahájili sezónu prehrou s trnavským béčkom

Beluša prehrala v prvom zápase sezóny s juniorkou Spartaka Trnava.

90. Denis Martinko
Takáč - Gombala (C), Pavlovčík, Juhás, Nemček (46. Vantruba), Tomovič, Magdolen (68. Bango), Neštrák (63. Vangel), Martinko, Čeredničenko (46. Jašúrek),Yilmaz   Opat - Hrenák, Schiszler, Vavrík (C), Martinka, Gajdošík (71. Rosina), Ďuriš (61. Remšík), Novisedlák, Jurga, Mišutka, Gorelka (82. Bielik)
Rozhodcovia: Fehér, Kukan, Birkus
Delegát: Bachratý

V úvode sa pekne uvoľnil Cherednychenko, ale Martinko na jeho prihrávku v sklze nedosiahol. Po Gajdošíkovom centri sa dostal do hlavičkového zakončenia Gorelka, ale domácu bránu netrafil. Mišutka v úniku Takáča neprekonal a na druhej strane Neštrákova strela letela vysoko nad. Gorelkov pokus zblokoval Juhás a s následnou strelou Mišutku si Takáč poradil. V 26.minúte Mišutka našiel v pokutovom území Gorelku, ktorý strelou z voleja otvoril skóre 0-1. Vyrovnanie na seba nenechalo dlho čakať a o dve minúty neskôr sa krásnou strelou z diaľky blysol Yilmaz 1-1. V 32.minúte sa skóre menilo opäť, keď po zlej rozohrávke Schiszlera Cherednychenko trafil do tyčky, od ktorej sa potom lopta nešťastne odrazila Opatovi do chrbta a bolo 2-1. Gorelkovu hlavičku odvrátila domáca defnzíva na roh a Neštákov priamy kop narobil Opatovi nemalé problémy.
V úvode druhého dejstva sa Spartak dostal do dvojgólového vedenia, keď veľkú chybu Pav. Vavríka potrestal Yilmaz 3-1. Jurgov pokus z priameho kopu mieril nad a pád Mišutku v pokutovom území rozhodca neposúdil ako penaltový. Jurgovu hlavičku zastavilo brvno a Yilmaz v šanci na hetrik bránu netrafil. Striedajúceho Vantrubu skvele vychytal Opat, ale po Hrenákovej strate už na Martinkove zakončenie nestačil 4-1. V závere Beluša mohla ešte skorigovať stav, ale Novisedlákov priamy kop Bielik tečoval len do tyčky. Domáci boli herne dominantní, ale aj napriek tomu je konečný výsledok 4-1 veľmi krutý.