Beluša si odnáša z Nových Zámkov bod za remízu 2-2.

89. Miroslav Škulec
Juhás - Ešek (C), Petráš, Poluch, Letko, Horáček, Lovska, Orémusz, Muchaya, Matič, Švajda   Opat - Gažo J., Vavrík (C), Mujkoš, Novisedlák, Kršák (73. Zapotoka), Gorelka (90. Kucharík), Bielik (62. Škulec), Hrenák, Mišutka, Pilát
Rozhodcovia: Santa, Cabaj, Juhás
Delegát: Bachratý

Beluša sa ujala vedenia v 19.minúte, keď sa po rohovom kope hlavou presadil Mujkoš 0-1. Po polhodine hry už dokonca Beluša prekvapivo viedla dvojgólovým rozdielom, keď sa do listiny strelcov zapísal Pišutka. Odpoveď domácich prišla o šesť minút neskôr, keď Opata prekonal hlavou Machaya 1-2.
V úvode druhého polčasu mali Nové Zámky výhodu pokutové kopu, ale Horáček trestuhodne prekopol bránu. V 59.minúte sa domácemu FKM podarilo vyrovnať, keď Opat nestačil na dorážku Švajdu 2-2. Domáci zvýšili aktivitu, mali veľký počet rohových kopov, ale víťazný gól sa im už vsietiť nepodarilo a Beluša sa môže tešiť zo zisku cenného bodu.

Fotky a info poskytla Iva Kucharíková ml.