Beluša zvíťazila v Jaslovských Bohuniciach 0-2.

ŠK Blava Jaslovské Bohunice 0-2 TJ Kovo Beluša
Píš - Sekera, Jakubička, Kolarovič (59. Broš), Bakši, Machovič, Krajčovič, Poláček, Glos (80. Haršány), Pavlík, Kaľuha (46. Koleno)

Opat - Gažo J., Gorelka, Vavrík Pav., Martinka, Kršák (72. Polacký), Zapotoka, Strapko, Jurga, Hrnčík (63. Pšenák), Mišutka (83. Kucharík)

Rozhodcovia: Košecký, Meluš, Čulák
Delegát: Kováč

Beluša začala v Jaslovských Bohuniciach veľmi dobre, keď už v 6.minúte otvoril skóre Hrnčík 0-1. Domáci zaskočený gólom mohli inkasovať opäť, ale v bráne pozorný Píš už do prestávky neinkasoval. Domáci Machovič mohol do prestávky vyrovnať, ale namieril len do Opata.

V druhom dejstve boli pochopiteľne aktívnejší domáci hráči, ktorí museli doťahovať. Pozorná obrana Beluše, ale s prehľadom duel nedovolali zdramatizovať. Navyše z brejku v 90.minúte pridal poistku Pšenák a stanovil na konečných 0-2. Muži v predviedli v Jaslovských Bohuniciach kvalitný a predovšetkým koncetrovaný výkon, po ktorom si pripisujú ďaľšie tri body.