Čellár - Madarász, Eliáš, Vdovjak, Szénási (60. Prágai), Revák (85. Avramov), Jakabovič (79. Marafkó), Pecho (70. Meszlényi), Kočiš (C), Baša, Lenárt

Opat - Jurga (77. Rosina), Schiszler, Vavrík Pav. (C), Martinka, Gažo (75. Šebík), Novisedlák (26. Ďuriš), Mikuška (68. Gajdošík), Hrenák, Bielik (61. Vavrík F.), Gorelka

Rozhodcovia: Gašparovič, Grolmus, Blaháč
Delegát: Bachratý

Úvod zápasu Beluši absolútne nevyšiel, keď sa už po pár sekundách presadil strelou spoza 16-ky za pomoci brvna Revák 1-0. Na druhej strane mohol bleskovo odpovedať Gažo, ale v tutovke zoči-voči Čellárovi neuspel. Šialený úvod mohol vyšperkovať v 2.minúte domáci brankár, ktorému malá domov preskočila nohu, ale v poslednom momente odvrátil gól, keď loptu vykopol z bránkovej čiary. V 10.minúte už bolo 2-0, keď hlavičkou presne namieril Vdovjak. V 21.minúte stratil Novisedlák čistú loptu v rohu ihriska a Revák chybu potrestal tretím gólom do našej siete.
Druhý polčas začala aktívne Beluša. Gažo našiel v päťke voľného Gorelku, ktorý v čistej šanci prekopol bránu. Galanta trestala naše nevyužité šance a to dvojnásobne. Po Gorelkovej nevyužitej šanci prišli dva góly do našej siete a za stavu 5-0 sa prakticky len dohrávalo. O konečnú podobu skóre sa postaral Lenárt, ktorý podčiarkol domáce vysoké víťazstvo v pomere 6-0.