... muži | 24.kolo | 22.04.2018 (nedeľa) | 16:00 | Beluša - Gabčíkovo... dorast | 18.kolo | 21.04.2018 (sobota) | 12:00 | Beluša - Nitrianske Rudno ... ženy | 20.kolo | voľno - Beluša ... žiaci | 12.kolo | 21.04.2018 (sobota) | 10:00 | Beluša - Lazy pod Makytou...

72. Michal Kubala
Ciesar - Jurga (66. Kršák), Gorelka, Vavrík Pav.(C), Gažo J., Zapotoka, Novisedlák, Martinka, Hrnčík (51. Gajdošík), Vavrík F. (82. Mikuška), Mišutka   Benkó - Smiknya, Varga, Kosák, Kubala (C), Petráš, Ahmad (76. Predajnianský), Cingel (89. Hamdaoui), Hlaváčik, Soboňa (86. Flídr), Horniak
Rozhodcovia: Otiepka, Hagara, Blaháč
Delegát: Franek

Úvodné pokusy Cingela a Hrnčíka nemierili medzi tri žrde a Soboňa z otočky pochodil rovnako. Prvú šancu na zmenu skóre mali Veľké Ludince, ale Ahmad z dorážky netrafil odkrytú bránu. Po Kosákovom prieniku musel zasahovať Ciesar a v 34.minúte sa hostia ujali vedenia, po krásnej strele Horniaka do šibenice. Mišutkov draví prienik neskončil gólom a Soboňov pokus mieril nad.
Druhé dejstvo začali Ludince náporom, keď musel na bránkovej čiare hasiť Martinka. V 62.minúte mohla Beluša vyrovnať, keď po centri F. Vavríka Gorelka hlavou tesne minul pravú žrď. V 84.minúte hostia pridali druhý gól, keď chvíľkovú nepozornosť využil opäť Horniak. Mišutka v obrovskej šanci neznížil a strelu Novisedláka vyrazil Benkó na tyč. Napriek zlepšenej hre v druhom dejstve, si hostia odnášajú z Beluše zaslúžené víťazstvo.