MUŽI | III.liga - 7.kolo | 19.09.2021 (nedeľa) - 15:00 | Beluša - Malženice... ŽENY | II.liga - 4.kolo | 19.09.2021 (nedeľa) - 11:00 | Košice - Beluša... DORAST | IV.liga - 7.kolo | 19.09.2021 (nedeľa) - 10:00 | Slávia Trnava - Beluša... STARŠÍ ŽIACI | IV.liga - 5.kolo | 18.09.2021 (sobota) - 9:30 | Beluša - Jasenice... MLADŠÍ ŽIACI | IV.liga - 5.kolo | 19.09.2021 (nedeľa) - 9:30 | Beluša - Horná Poruba... PRÍPRAVKA | IV.liga - 3.kolo a 8.kolo | 19.09.2021 (nedeľa) - 10:00 a 11:00 | Pružina - Beluša...
Muži s cennou výhrou z Galanty

Beluša si pripísala prvé body v sezóne z pôdy súpera.

FC Slovan Galanta 1-2 FK Beluša
  (0-0)
74. Tomáš Horák   53. Adam Gáborík
    69. Adam Cisár (pen.)
Karty
60. Richard Modrovics žlté 90. Tomáš Siska

Németh – Horník (C), Baša, Mego (86. Borísek), Tvrdý (81. Hodulík), Mečiar, Dibala (73. Rajt), Horák, Radványi, Bardadym, Modrovics (66. Ondreák)

Vangel – Jánošík, Schiszler, Janček, Derka, Holíček, Cisár (75. Ďuriš), Gašpar (86. Bartoš), Gáborík (85. Beňo), Mištuka (81. Siska), Hrenák (C)

Rozhodcovia: Bartko, Krivošík M., Krivošík S.
Delegát: Révay
Diváci
100

V Galante sa po bezgólovom prvom dejstve prvýkrát menilo skóre v 53. minúte. Hlavičkou sa presadil Adam Gáborík a Beluša viedla v Galante 0-1. V 69. minúte bol v pokutovom území faulovaný Mišutka a hlavný rozhodca Bartko na pokyn svojho asistenta nariadil penaltu. Loptu si na biely bod postavil Adam Cisár a strelou pod brvno navýšil naše vedenie na 0-2. Domáci futbalisti však vôbec nehrali zlý zápas a späť do boja o body ich vrátil Horák, ktorý v 74. minúte znížil stav na 1-2. Beluša mohla viackrát pridať poisťujúci gól, ale brankár Németh už neinkasoval. Galanta takmer vybojovala remízu v nadstavenom čase, ale Ondreák v šanci namieril len do brvna. Beluša sa tak po konečnom hvizde teší z prvých bodov z ihriska súpera. Cenné víťazstvo hráči venovali Rasťovi Pagáčovi, ktorý pred pár dňami slávil narodeniny.