Muži prišli o výhru v derby v poslednej minúte

50. František Brezničan žlté 90. Erik Novisedlák
Letko - Riška (C), Gajdošík M., Luhový, Buček (69. Červený), Kopiš (55. Zavadzan), Sibanda, Pilát J., Vanák, Hrnko (55. Gáborík), Brezničan   Ciesar - Gažo P., Vavrík Pav.(C), Schiszler, Martinka, Gajdošík P. (72. Rosina), Novisedlák, Ďuriš (77. Kršák), Gorelka (70. Mikuška – 90. Kucharík), Hrenák, Mišutka (86. Remšík)
Rozhodcovia: Gádoši, Krivošík, Juhás
Delegát: Peťovský

Oblastné derby začalo opatrne. Gažova strela mierila vedľa a šancu M.Gajdošíka prekazil ofsajdový verdikt. Ďurišov pokus Letko skryl v rukaviciach a Hrnkovu strelu zblokoval Novisedlák. Gorelka z otočky neotvoril skóre zápasu a Mišutkova strela z hranice 16-ky skončila nad domácou bránou. S Luhového hlavičkou si Ciesar poradil a po krásnej bombe Sibandu sa opäť vyznamenal hosťujúci brankár. V závere prvého dejstva vystrašil domácich divákov Novisedlák, ktorého strelecký pokus Letko vytlačil len očami.
V 50.minúte Brezničan fauloval v pokutovom území Ďuriša a hlavný arbiter Gádoši ukázal bez váhania na biely bod. Gorelka poslal Letka na opačnú stranu a Beluša viedla 0-1. Beluša sa po góle sústredila predovšetkým na defenzívu. Domáci boli aktívnejší, ale gólové šance neprichádzali. Brezničanova hlavička mierila nad a Bučekov pokus zblokovala belušská defenzíva. Keď Pilát a ani Luhový svoje zakončenia neusmernili do priestoru troch žrdí, zdalo sa, že Beluša v Púchove zvíťazí. Jedna z posledných akcií zápasu domácim priniesla vyrovnanie. V ofsajde zaváňajúcej situácii sa dostal k odrazenej lopte Brezničan a gólom z 90.minúty domácim zachránil aspoň bod.