Beluša doma zdolala Nové Mesto nad Váhom 2-0.

TJ Kovo Beluša 2-0 AFC Nové Mesto nad Váhom

Ciesar - Novisedlák (C), Schiszler, Jánošík, Hrenák, Gašpar, Cisár, Ďuriš (72. Bielik), Mišutka, Gorelka (90. Oravec), Čačko (78. Levai)

Vavrúš – Koval, Múdry, Pagáč, Jurica, Holíček, Buček (76. Bončo), Klemens (63. Kačerek), Šebek M. (C), Živčic, Šebek L.

Rozhodcovia: Hybský, Ábel, Štrba
Delegát: Hromník

V úvodnej 25-minútovke diváci videli niekoľko streleckých príležitostí na oboch stranách. Zakončenia Hrenáka, Gorelku, Ďuriša a hosťujúceho L. Šebeka, Živčica a Bučeka brankárom väčšie problémy nenarobili. Líder súťaže otvoril skóre v 28.minúte, keď Vavrúša prekonal technickým lobom Hrenák 1-0. Mišutkov krížny pokus zmenu skóre nepriniesol a strela L. Šebeka z dobrej pozície tiež nie. Domáci mohli ísť do šatne z dvojgólovým vedením, ale na konci rýchleho protiútoku Hrenák zakončil nad. Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil a Beluša bola naďalej lepším mužstvom. Jánošíkova bomba po priamom kope preverila reflexy brankára a po páde Mišutku v 16-ke sa penalta nepískala. Jánošík po rohu hlavičkoval nad a na druhej strane v brejku Holíček nevyrovnal. Domácu radosť z vedenia 2-0 prekazil verdikt postranného rozhodcu, ktorý Mišutkov gól neuznal zrejme pre ofsajd prihrávajúceho Ďuriša. V závere Nové Mesto otvorilo hru a Gorelka v úniku gólom spečatil domáce víťazstvo 2-0. Beluša natiahla sériu výhier na číslo štyri a po zaváhaní Púchova vedie súťaž s trojbodovým náskokom.